Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Wycieczki szkolne » ZATOR - ZATORLAND

ZATOR - ZATORLAND

wycieczka szkolna

Program

Wyjazd w godzinach porannych.
Przejazd do ZATORU.
Pobyt w Parku Rozrywki ZATORLAND.

 

ZATORLAND – to komleks takich obiektów jak:

- Dinozatorland – największy w Polsce Park Ruchomych Dinozaurów – ponad 100 ożywionych gadów naturalnej wielkości, muzeum szkieletów i skamieniałości.
- Park Bajek i Wodnych Stworzeń – naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich, a na zaczarowanych ścieżkach można spotkać np. Kota w Butach, Brzydkie Kaczątko, Królewnę Śnieżkę z siedmioma krasnoludkami, Calineczkę, Czerwonego Kapturka i wiele innych.
- Park Owadów - figury gigantycznych owadów.
- Park Mitologii - rejs, w trakcie którego można poznać bogów, herosów i bohaterów.
- Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek (w zimie) - ta magiczna kraina, którą oświetla 3 mln światełek, może poszczycić się paradą bajkowych postaci, prawdziwymi reniferami oraz możliwością spotkania ze Świętym Mikołajem! Zatorland to również wielki lunapark, gdzie oprócz urządzeń rozrywkowych na uwagę zasługuje Kino 5D, Interaktywne Show 3D i warsztaty paleontologiczne.

Powrót w godzinach wieczornych.
 

Cennik

o terminy i ceny zapytaj w Biurze Podróży Prima Tour:

tel. 41 344 53 29 lub biuro@primatour.pl

  • Cena obejmuje:

    transport autokarem; ubezpieczenie NNW; opiekę pilota; bilet – pakiet PREMIUM dla grup: * wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów i do Parku Mitologii i do Parku Owadów i do Parku Bajek bez przewodnika; * seans w kinie 5D i zwiedzanie Domu do Góry Nogami; * możliwość wielokrotnego korzystania z wszystkich atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów).

  • Uwagi:

    wyjazd skalkulowany z Kielc. Programy wycieczek oraz ich ceny są orientacyjne, na życzenie przygotowujemy i kalkulujemy wyjazdy o dowolnym programie, ilości osób, ilości dni oraz miejscu wyjazdu.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook