Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Muszyna

Muszyna

NIE TYLKO DLA ORŁÓW / wiek uczestników 8-10 lat, 11-13 lat

Muszyna

znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polskosłowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

Dom Wczasowy „KOLEJARZ”

 • Położenie

  w Muszynie–Złockiem na rozległym, ogrodzonym terenie z bogatą infrastrukturą wypoczynkową.

 • Do dyspozycji

  jadalnia, MIASTECZKO WODNE – baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia, sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3-4 osobowe z łazienkami.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie (śniadania, obiady i kolacje). Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 • Transport

  dojazd własny / autokar.

Program

      „Jeśli macie ochotę na wakacje pełne przygód – ten program jest dla Was! Mnóstwo wrażeń oraz nowatorskich form spędzania czasu. Nie ma miejsca na nudę! Rywalizacja, współpraca, spryt oraz emocje – wszystko w jednym pakiecie! A do tego niesamowity ośrodek kolonijny z basenem! W gorące dni będzie to sama przyjemność! Ruszaj na wakacje, których nie zapomnisz nigdy!”
 
 • Realizacja programu:
  • TURYSTYKA OFF-ROAD - wycieczka samochodami 4x4. Zadaniem uczestników będzie udział w trudnych sytuacjach tj. spinanie aut linami, obsługa wyciągarki, pilotowanie kierowcy na trasie itp. Podczas wycieczki zorganizujemy też pokaz ekstremalnych wyzwań jazdy terenowej (uczestnicy wysiadają z aut) oraz ognisko, ciepły posiłek, gry i zabawy w terenie.
  • ŁUCZNICTWO – zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym.
  • PAINTBALL – strzelanie do celu kulkami z farbą. Strzelać można do wszystkiego, co znajduje się na polu do paintballa (samochód, beczki, opony itp). Każdy uczestnik ma po 50 kulek.
  • ROZGRYWKI SPLATMASTER - zabawa doskonale integruje, zmusza do ruchu oraz rozwija koordynację. Kuleczki są zrobione z bardzo miękkiego żelu, dzięki czemu są bezpieczne. Specjalnie przygotowane scenariusze (zadania dodatkowe) dopasowane do wieku i umiejętności uczestników dodatkowo zwiększają atrakcyjność rozgrywek (np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta i wiele wiele innych). Zajęcia prowadzi doświadczona kadra dbająca o przestrzeganie przez uczestników zasad bezpieczeństwa co sprawia, że gra jest w 100 % bezpieczna.
  • PAKIET SURVIVAL - zajęcia w formie pieszych wycieczek z przystankami w punktach, w których uczestnicy zdobywać będą wiedzę i umiejętności potrzebne do poradzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Na uczestników czekać będzie szereg zadań do wykonania np. budowa tratwy, oczyszczenie wody, budowa schronienia, rozpalenie bezpiecznego ogniska, znalezienie pożywienia itp. Zdobędą również podstawową wiedzę z zakresu terenoznawstwa i „gastronomii” leśnej. Poznamy również zasady posługiwania się mapą i kompasem oraz odbędziemy krótki marsz na orientację z poszukiwaniem ukrytych punktów i wskazówek.
  • WYCIECZKA W PIENINY - ruiny Zamku Czorsztyńskiego, zapora i Zamek w Niedzicy. Jeśli czas pozwoli ostatnim punktem wycieczki będzie odwiedzenie jednego z najpiękniejszych wąwozów w Polsce – Wąwozu Homole.
  • ponadto: kąpiele w basenach, wędrówki górskie, gry zespołowe, Olimpiada Kolonijna, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje.
  • fakultatywnie (dla chętnych, płatny dodatkowo):

- Wycieczka na Węgry (+ 125 zł) – Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach. Pobyt w grotach termalnych 4 godz.

- ACTIV MAX – dla odważnych i aktywnych (+ 130 zł). Nad bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy: Trikke, lucznictwo, zorbing lub zjeżdżalnia, euro bungy, SPLATMASTER, aquazorbing (kula wodna)

- PAKIET MODELE RC (+ 59 zł) – atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą: wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8, wyzwanie off-road, bitwa pancerna modelami czołgów.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  Zakwaterowanie 10 noclegów; wyżywienie: 3 posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną; opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną; wycieczkę w Pieniny; ubezpieczenie NNW; program rekreacyjno-sportowy wg opisu, korzystanie z odkrytych basenów na terenie ośrodka; składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł, a wypadku zakupu wycieczki fakultatywnej na Węgry - 10 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  Transport autokarem: Częstochowa, Katowice, Kielce, Kraków, Opole, Piotrków Tryb. (+130 zł), Lublin, Łódź, Radom, Warszawa, Wrocław (+150 zł). Dojazd własny (0 zł). Przybycie do Ośrodka po godz. 19.00, odbiór Uczestnika do godz. 8.30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z udokumentowanych przyczyn losowych (np. choroba) +65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przy zawarciu umowy. Imprezy i wycieczki fakultatywne.

 • Uwagi:

  Organizatorem jest Centrum Kolonii i Obozów COGITO.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook