Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Muszyna

Muszyna

FIRST LADY / wiek uczestników 7-9 lat, 10-12 lat

Muszyna

znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polskosłowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

Dom Wczasowy „KOLEJARZ”

 • Położenie

  w Muszynie–Złockiem na rozległym, ogrodzonym terenie z bogatą infrastrukturą wypoczynkową.

 • Do dyspozycji

  jadalnia, MIASTECZKO WODNE – baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia, sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3-4 osobowe z łazienkami.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie (śniadania, obiady i kolacje). Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 • Transport

  dojazd własny / autokar.

Program

      To unikalna kolonia stworzona specjalnie dla wyjątkowych dziewczyn. Chcemy, aby każda z Was poczuła się jak prawdziwa, wytworna dama. Docenicie przyjemności SPA&WELLNESS, dowiecie się, jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Będą szalone fryzury, kąpiele w miasteczku wodnym, wycieczka do Krynicy Górskiej i duuużo dobrej zabawy! Zapoznamy Was też z modną formą rekreacji i wypoczynku w terenie – Nordic Walking, dzięki czemu spacery po górach nie będą straszne nikomu. Poznacie różnorodność wód mineralnych i atrakcje najpiękniejszych uzdrowisk polskich. Wielkim finałem będzie ekskluzywna Pidżama Party Pierwszych Dam. A do tego niespotykany program animacyjny, który przeniesie wszystkich na towarzyskie salony!
 
 • Realizacja programu:
  • WIZYTA W KRYNICY – perełce polskich uzdrowisk. Wjedziemy koleją na Górę Parkową, poćwiczymy na ścieżce zdrowia, pospacerujemy słynnym deptakiem, a na koniec poznamy smak słynnych wód mineralnych w ogromnej pijalni wody.
  • ZWIEDZANIE MUSZYNY - dowiemy się, co to jest tężnia oraz grota solna. Odwiedzimy niezwykłe Ogrody Zmysłów, zobaczymy Figury Kwiatowe, a w Parku Baszta poćwiczymy na urządzeniach typu fitness.
  • Nordic walking - zapoznamy uczestniczki z technikami używania kijków czyniących spacery atrakcyjniejszymi.
  • ZDROJE, czyli źródła wód mineralnych. W Muszynie jest ich ponad dziesięć, ile z nich znajdziemy?
  • LABORATORIUM KOSMETYCZNE – stworzymy własne ekologiczne zapachy i błyszczyki, bo każda dziewczyna to przecież indywidualistka. Uczestniczki dobiorą coś specjalnie dla siebie.
  • TRENDSETTERKA - sama stworzysz biżuterię oraz ozdoby do włosów, a także zaprojektujesz najmodniejszą kreację!
  • UGOTOWANI NA... MIĘKKO – weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych, podczas których samodzielnie wykonamy pizzę lub smakowity deser!
  • PIŻAMA PARTY – dyskoteka w kapciach, z jaśkiem i kubkiem kakao! Bitwa na poduszki, tor przeszkód po omacku, konkursy.
  • WYCIECZKA W PIENINY - Ruiny Zamku Czorsztyńskiego, zapora i Zamek w Niedzicy. Jeśli czas pozwoli ostatnim punktem wycieczki będzie odwiedzenie jednego z najpiękniejszych wąwozów w Polsce – Wąwozu Homole.
  • Indywidualny pokaz masażu rąk, grota solna, aqua aerobic, wizyta w tężni solankowej, odwiedziny w pijalni wód mineralnych, shrekowa maseczka twarzy.
  • ponadto: kąpiele w basenach, wędrówki górskie, gry zespołowe, Olimpiada Kolonijna, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje.
  • fakultatywnie (dla chętnych, płatny dodatkowo):

Wycieczka na Węgry (+ 125 zł) – Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach. Pobyt w grotach
termalnych 4 godz.
ACTIV MAX – dla odważnych i aktywnych (+ 130 zł). Nad bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy: Trikke, lucznictwo, zorbing lub zjeżdżalnia, euro bungy, SPLATMASTER, aquazorbing (kula wodna)
Tęczowe paznokcie (+ 15 zł) – malowanie lakierami w kolorach tęczy
PAKIET MODELE RC (+ 59 zł) – atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą: wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8, wyzwanie off-road, bitwa pancerna modelami czołgów.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  Zakwaterowanie 10 noclegów; wyżywienie: 3 posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną; opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną; wycieczkę w Pieniny; ubezpieczenie NNW; program rekreacyjno-sportowy wg opisu, korzystanie z odkrytych basenów na terenie ośrodka; składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł, a wypadku zakupu wycieczki fakultatywnej na Węgry - 10 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  Transport autokarem: Częstochowa, Katowice, Kielce, Kraków, Opole, Piotrków Tryb. (+130 zł), Lublin, Łódź, Radom, Warszawa, Wrocław (+150 zł). Dojazd własny (0 zł). Przybycie do Ośrodka po godz. 19.00, odbiór Uczestnika do godz. 8.30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z udokumentowanych przyczyn losowych (np. choroba) +65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przy zawarciu umowy. Imprezy i wycieczki fakultatywne.

 • Uwagi:

  Organizatorem jest Centrum Kolonii i Obozów COGITO.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook