Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Łeba

Łeba

KOLONIE DLA NAJMŁODSZYCH / wiek 7 – 11 lat

ŁEBA

jest jedną z większych i najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Posiada wspaniały mikroklimat, szerokie plaże, bliskość Słowińskiego Parku Narodowego gdzie można obejrzeć słynne ruchome wydmy. Piękne okolice oraz szlaki rowerowe i piesze sprzyjają
organizowaniu wycieczek i spacerów.

Ośrodek Wypoczynkowy CHEMAR 2

 • Położenie

  w wypoczynkowej części miasta, pośród lasu, w odległości 300 m od morza.

 • Do dyspozycji

  stołówka, sala dyskotekowa, sala sportowa, stół do gry w ping-ponga, sale telewizyjne, duży, zadrzewiony, ogrodzony i strzeżony teren rekreacyjny, boisko do siatkówki, koszykówki, plac zabaw dla dzieci.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami oraz pokoje typu studio 2+3 ze wspólną łazienką.

 • Wyżywienie

  3x dziennie + podwieczorek.

 • Transport

  autokarem

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd.

 • Dzień 2

  Przyjazd w godzinach porannych. Śniadanie. Zakwaterowanie. Obiad. Spacer po Łebie, zwiedzanie miasta, kolacja, dyskoteka, nocleg.

 • Dzień 3

  Po śniadaniu wycieczka autokarowa do Gdańska min. spacer Drogą Królewską, Długi Targ z Fontanną Neptuna, stare więzienie I na Westerplatte. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, zajęcia sportowe i rekreacyjne na terenie ośrodka, nocleg.

 • Dzień 4

  Śniadanie, zajęcia sportowo rekreacyjne w ośrodku, spacer po plaży, obiad, zajęcia przyrodnicze na plaży, kolacja, dyskoteka, nocleg.

 • Dzień 5

  Po śniadaniu wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego Ruchome Wydmy. Przejazd meleksami z parkingu z Rąbki do Wyrzutni Rakiet. Następnie wędrówka Wydmami. Powrót z Wyrzutni Rakiet na parking w Rąbce meleksami. Powrót do ośrodka, obiad. Turnieje sportowe, zabawy z wykorzystaniem infrastruktury ośrodka. Kolacja

 • Dzień 6

  Śniadanie, zajęcia sportowo rekreacyjne w ośrodku, spacer po plaży, obiad, konkurs rzeźby z piasku, kolacja, grill z pieczeniem kiełbasek, festiwal piosenki wakacyjnej, nocleg.

 • Dzień 7

  Po śniadaniu przejazd do śniadaniu wycieczka do Parku Dinozaurów – jednego z największych tego typu obiektów w Polsce – zwiedzanie parku m.in. Gigantyczne zjeżdżalnie pontonowe, mini zoo, wstęp do galerii minerałów i skamielin, wstęp do Dino kina, pojazdy flinstonów, tratwy wodne dla rodzin, małpi gaj, wstęp do wioski indiańskiej, strzelanie z łuku, strzelanie z wiatrówki, kopalnia złota, rowerki wodne, eurobangee, dmuchańce, wstęp na największe w Polsce pole do mini golfa. Powrót do ośrodka, obiad. „Zachód słońca” – malowanie w plenerze, kolacja, dyskoteka, nocleg.

 • Dzień 8

  Śniadanie, wycieczka do SarbskaSea Park. Zwiedzanie: Fokarium, Oceanarium Prehistoryczne 3d, Muzeum Marynistyczne, Park Makiet Zwierząt Morskich, Park Miniatur Latarni Morskich Polskiego Wybrzeża. Powrót na obiad. Spacer do portu rejs statkiem po morzu. Kolacja. Dyskoteka. Nocleg.

 • Dzień 9

  Śniadanie. Spacer do Łeby – ostatnie zakupy. Obiad. Turniej sportowy na plaży. Pożegnanie z morzem. Kolacja. Po kolacji wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd.

 • Dzień 10

  Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach porannych.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  transport autokarem; 7 noclegów w pokojach z łazienkami; wyżywienie 3x dziennie; grill z pieczeniem kiełbasek; opiekę kadry wychowawców i pilota; opiekę medyczną; ubezpieczenie NNW; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (SPN, Meleksy, Park Diznozaurów, Sarbsk Sea Park, rejs).

 • Uwagi:

  Pierwszy posiłek śniadanie w dniu przyjazdu, ostatni kolacja w dniu wyjazdu. Koniecznie zabrać legitymację szkolną, nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik. Sugerowane kiszonkowe ok. 100 zł. Program zwiedzania może ulec zmianie.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  UWAGA: na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny wyjazdu mogą ulec zmianie. Godziny odjazdów i powrotów uzależnione są od warunków drogowych i kolejek na przejściach drogowych. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

Oferta w formacie PDF

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook