Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Mielno

Mielno

AKTYWNIE / wiek uczestników 12-14, 15-18 lat

Mielno

Ośrodek Wczasowy SAINT HOLIDAY

 • Położenie

  w centrum Mielna, zaledwie 300 m od plaży.

 • Do dyspozycji

  stołówka, kawiarnia, miejsce na ognisko, teren do paintballa, namioty do ćwiczeń, bilard, ping pong, rozstawiany basen z działkiem pianowym, dmuchana zjeżdżalnia. W pobliżu hala sportowa oraz boiska Orlik.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 4-osobowe (możliwe łóżka piętrowe) w zabudowie szeregowej z łazienkami. Każdy pokój posiada własny taras.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu + deser. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.

 • Transport

  dojazd własny / autokar.

Program

Chyba każdy słyszał o Międzyzdrojach i odbywającym się tutaj Festiwalu Filmowym. To miejsce wręcz wymarzone na wakacyjny chillout w klimacie gwiazd z dużego ekranu! Piękna piaszczysta plaża, wspaniała przyroda, molo biegnące w morze oraz nowoczesna infrastruktura sportowa – to wszystko znajdziesz w stolicy Pomorza Zachodniego. Międzyzdroje czekają już tylko na Ciebie!
 
 • Dzień 1

  Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, ciepła kolacja, nocleg.

 • Dzień 2-11

  Realizacja programu:

  • PAINTBALL – 2 emocjonujące gry trwające po ok. 2 godz., każdy uczestnik otrzyma po 500 kulek. Po  zapoznaniu się ze sprzętem i zasadami gry, uczestnicy wezmą udział w rozgrywkach wśród leśnej scenerii. Znajdą tam zarówno sztuczne jak i naturalne przeszkody, które zapewnią udaną zabawę. Będzie to wspaniały sprawdzian refleksu oraz współpracy w grupie.
  • KARTINGI w Koszalinie – przejazd gokartami to świetna propozycja dla wszystkich lubiących mocne wrażenia. Będziecie ścigać się po prawdziwym torze w Motoparku Koszalin, na którym cyklicznie rozgrywane są zawody rangi Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w kilku dyscyplinach. Jest to jeden z ulubionych torów pewnego kierowcy Formuły 1.
  • SPŁYW KAJAKOWY – idealna okazja do integracji i zacieśnienia więzi w grupie. Spływ na trasie Sianów – Mielno. Spływ gwarantuje pełną przygód wyprawę!
  • KOSZALIN – wizyta w PARKU WODNYM. Kompleks oferuje basen rekreacyjny, armatki wodne, rwącą rzekę, 176 metrową zjeżdżalnię ANAKONDA, zjeżdżalnię multimedialną, zjeżdżalnię typu CEBULA, zewnętrzne baseny oraz plac zabaw.
  • SUMMER PARTY – dwie prawdziwie letnie imprezy z Dj Ivanem w rytmach przebojów lata, stroje przygotujecie sami, konkurs na najbardziej odlotowy ubiór.
  • PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE BEZ LIMITU – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika, piłka plażowa. Ognisko, grill.
  • PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):
- AQUAPARK REDA (płatne dodatkowo 89 zł) – niezwykły kompleks, połączenie ogromnego parku wodnego i oceanarium, gdzie będziecie mogli oglądać prawdziwe ryby i rekiny. Znajdziecie tu basen urządzony na kształt zamku, okręt piracki z armatkami wodnymi i zjeżdżalniami, Volcano Jacuzzi, liczącą 315 m ścieżkę wodną oraz wzburzoną wodę z falami sięgającymi do 1,5 m. Możecie tu zjeżdżać z całej masy zjeżdżalni, np. Shark Slide, z której wpłyniecie wprost do paszczy rekina, 60 m emocjonującego zjazdu poprowadzi Was przez rajskie akwarium, w którym pływają prawdziwe rekiny z odległej Sri Lanki. Multi Adventure to szeroka zjeżdżalnia idealna na podwójne pontony i wspólne zjazdy, Ultra Speed, na której nabierzecie prędkości i pokonacie liczne zakręty, Family Slide – pofalowana, szeroka na 3 m i długa na 48 m zjeżdżalnia sprawi, że każdy zjazd będzie inny.
- PARK ROZRYWKI I WYPOCZYNKU TROPICAL ISLANDS (płatne dodatkowo 230 zł) – wyjazd w kierunku Berlina we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Tropical Islands – jedynej w swoim rodzaju tropikalnej plaży pod dachem, w sercu Europy. Tropical Islands zaprasza do relaksu na plaży Morza Południowego oraz magicznej Laguny Bali, podziwiania oryginalnych budowli z dalekich krajów, szalonych zjazdów z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wodnej, a nawet wyruszenia na ekspedycję po dżungli. NOWOŚĆ: W cenie biletu jest również korzystanie z nowo otwartego obszaru zewnętrznego Amazonia z dodatkowymi atrakcjami wodnymi. Ciepły lunch wliczony jest w cene Powrót do ośrodka ok. godz. 24.00.
- Wizyta w ESCAPE ROOM CZACHA, MONSTER HOUSE – (płatne dodatkowo na miejscu 150 zł/zespół) gra zespołowa wymagająca współpracy, w której uczestnicy dobrowolnie poddają się zamknięciu w pomieszczeniu z przygotowanymi zagadkami i nakreśloną linią fabularną, a następnie próbują się z niego wydostać. Nad grą czuwają trenerzy, którzy poprzez kamery obserwują postępy grupy i mogą udzielać sugestii oraz podpowiedzi w miarę rozwoju rozgrywki. Gra toczy się od momentu rozwiązania zagadki lub upływu wyznaczonego czasu (ok. 60 min).
 • Dzień 12

  Po śniadaniu wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu i wyjazd w drogę powrotną.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  Zakwaterowanie; wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser) w formie szwedzkiego bufetu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant. Program rekreacyjno-sportowy wg opisu. Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną. Ubezpieczenie TUiR AXA NNW. Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  Transport autokarem: Gdańsk (+120 zł), Łódź, Piotrków Tryb., Radom, Warszawa (+150 zł), Częstochowa, Katowice, Kielce, Lublin, Wrocław (+180 zł). Dojazd własny (0 zł). Przybycie do Ośrodka po godz. 19.00, odbiór Uczestnika do godz. 8.00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie. Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z udokumentowanych przyczyn losowych (np. choroba) + 70 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. Wycieczki fakultatywne: Aquapark Reda +89 zł/os., Park Rozrywki i Wypoczynku Tropical Islands +230 zł/os., Escape Room +150 zł/zespół.

 • Uwagi:

  Organizatorem jest Centrum Kolonii i Obozów Cogito.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook