Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Mielno

Mielno

ZŁOTE PIASKI NAD BAŁTYKIEM / wiek uczestników 12-14, 15-18 lat

Mielno

Ośrodek Wczasowy SAINT HOLIDAY

 • Położenie

  w centrum Mielna, zaledwie 300 m od plaży.

 • Do dyspozycji

  stołówka, kawiarnia, miejsce na ognisko, teren do paintballa, namioty do ćwiczeń, bilard, ping pong, rozstawiany basen z działkiem pianowym, dmuchana zjeżdżalnia. W pobliżu hala sportowa oraz boiska Orlik.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 4-osobowe (możliwe łóżka piętrowe) w zabudowie szeregowej z łazienkami. Każdy pokój posiada własny taras.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu + deser. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.

 • Transport

  dojazd własny / autokar.

Program

Chyba każdy słyszał o Międzyzdrojach i odbywającym się tutaj Festiwalu Filmowym. To miejsce wręcz wymarzone na wakacyjny chillout w klimacie gwiazd z dużego ekranu! Piękna piaszczysta plaża, wspaniała przyroda, molo biegnące w morze oraz nowoczesna infrastruktura sportowa – to wszystko znajdziesz w stolicy Pomorza Zachodniego. Międzyzdroje czekają już tylko na Ciebie!
 
 • Dzień 1

  Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, ciepła kolacja, nocleg.

 • Dzień 2-11

  Realizacja programu:

  • SUMMER PARTY – dwie prawdziwie letnie imprezy z Dj Ivanem w rytmach przebojów lata, stroje przygotujecie sami, konkurs na najbardziej odlotowy ubiór.
  • FUN CLUB – Mielno to najbardziej rozrywkowa nadmorska miejscowość, a Wy będziecie mogli odwiedzić tamtejsze dyskoteki. Czas zacząć zabawę!!!
  • Uczestnictwo w otwartych imprezach – Mielno zwane Polską Ibizą oferuje podczas lata wiele imprez, w tym również cyklicznych, które zapewnią wspaniałą zabawę oraz pozwolą nam chłonąć tamtejszą atmosferę.
  • KOSZALIN wizyta w PARKU WODNYM – kompleks ma do zaoferowania basen rekreacyjny, armatki wodne, rwącą rzekę, zjeżdżalnię ANAKONDA mającą 176 m długości, zjeżdżalnię multimedialną, zjeżdżalnię typu CEBULA, a także zewnętrzne baseny i plac zabaw.
  • PARK HORTULUS – Ogrody Hortulus w Dobrzycy to kompleks ogrodów pokazowych tworzonych już od ponad 25 lat z miłości do natury i z potrzeby dzielenia się tym, co piękne z innymi. Ogrody Hortulus to unikatowe miejsce wypoczynku, rozrywki oraz edukacji przyrodniczej. Ogrody Hortulus Spectabilis z największym na świecie labiryntem grabowym i wieżą widokową zapraszają Cię do zabawy, w której włączysz się do walki bogów słowiańskich i germańskich uwięzionych w labiryncie. Twoim zadaniem będzie ukraść bogom ich atrybuty i przejąć część ich mocy i jednocześnie jak najszybciej wydostać się z labiryntu.
  • ZWIEDZANIE KOŁOBRZEGU WRAZ Z REJSEM STATKIEM – Kołobrzeg to największy i najpiękniejszy nadmorski kurort o niezrównanym uroku i bogatej historii. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki. Wśród nich są m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz.
  • ZWIEDZANIE LATARNI MORSKIEJ W GĄSKACH, która ma ponad 50 m wysokości. Na jej szczyt prowadzi 190 krętych, granitowych schodów. Z góry rozciąga się malowniczy widok na Morze Bałtyckie oraz okoliczne miejscowości.
  • Przejażdżka kolejką drogowa turystyczną – Mielno i okolice,
  • Rejs stateczkiem Mila po jez. Jamno,
  • Ponadto: plażowanie i kąpiele w morzu, gry i konkursy na plaży, ognisko z pieczeniem kiełbasek.
  • PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych):
- AQUAPARK REDA (płatne dodatkowo 89 zł) – niezwykły kompleks, połączenie ogromnego parku wodnego i oceanarium, gdzie będziecie mogli oglądać prawdziwe ryby i rekiny. Znajdziecie tu basen urządzony na kształt zamku, okręt piracki z armatkami wodnymi i zjeżdżalniami, Volcano Jacuzzi, liczącą 315 m ścieżkę wodną oraz wzburzoną wodę z falami sięgającymi do 1,5 m. Możecie tu zjeżdżać z całej masy zjeżdżalni, np. Shark Slide, z której wpłyniecie wprost do paszczy rekina, 60 m emocjonującego zjazdu poprowadzi Was przez rajskie akwarium, w którym pływają prawdziwe rekiny z odległej Sri Lanki. Multi Adventure to szeroka zjeżdżalnia idealna na podwójne pontony i wspólne zjazdy, Ultra Speed, na której nabierzecie prędkości i pokonacie liczne zakręty, Family Slide – pofalowana, szeroka na 3 m i długa na 48 m zjeżdżalnia sprawi, że każdy zjazd będzie inny.
- PARK ROZRYWKI I WYPOCZYNKU TROPICAL ISLANDS (płatne dodatkowo 230 zł) – wyjazd w kierunku Berlina we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Tropical Islands – jedynej w swoim rodzaju tropikalnej plaży pod dachem, w sercu Europy. Tropical Islands zaprasza do relaksu na plaży Morza Południowego oraz magicznej Laguny Bali, podziwiania oryginalnych budowli z dalekich krajów, szalonych zjazdów z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wodnej, a nawet wyruszenia na ekspedycję po dżungli. NOWOŚĆ: W cenie biletu jest również korzystanie z nowo otwartego obszaru zewnętrznego Amazonia z dodatkowymi atrakcjami wodnymi. Ciepły lunch wliczony jest w cene Powrót do ośrodka ok. godz. 24.00.
- Wizyta w ESCAPE ROOM CZACHA, MONSTER HOUSE – (płatne dodatkowo na miejscu 150 zł/zespół) gra zespołowa wymagająca współpracy, w której uczestnicy dobrowolnie poddają się zamknięciu w pomieszczeniu z przygotowanymi zagadkami i nakreśloną linią fabularną, a następnie próbują się z niego wydostać. Nad grą czuwają trenerzy, którzy poprzez kamery obserwują postępy grupy i mogą udzielać sugestii oraz podpowiedzi w miarę rozwoju rozgrywki. Gra toczy się od momentu rozwiązania zagadki lub upływu wyznaczonego czasu (ok. 60 min).
 • Dzień 12

  Po śniadaniu wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu i wyjazd w drogę powrotną.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  Zakwaterowanie; wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser) w formie szwedzkiego bufetu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant. Program rekreacyjno-sportowy wg opisu. Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną. Ubezpieczenie TUiR AXA NNW. Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  Transport autokarem: Gdańsk (+120 zł), Łódź, Piotrków Tryb., Radom, Warszawa (+150 zł), Częstochowa, Katowice, Kielce, Lublin, Wrocław (+180 zł). Dojazd własny (0 zł). Przybycie do Ośrodka po godz. 19.00, odbiór Uczestnika do godz. 8.00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie. Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z udokumentowanych przyczyn losowych (np. choroba) + 70 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. Wycieczki fakultatywne: Aquapark Reda +89 zł/os., Park Rozrywki i Wypoczynku Tropical Islands +230 zł/os., Escape Room +150 zł/zespół.

 • Uwagi:

  Organizatorem jest Centrum Kolonii i Obozów Cogito.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook