Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Sardynia - Tortoli

Sardynia - Tortoli

obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Sardynia

Wyspa położona pomiędzy Korsyką a Sycylią, jest drugą, co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Największym walorem wyspy jest długość wybrzeża – 1843 km wspaniałych plaż, zatoczek i skalnych urwisk. Szmaragdowe, czyste morze, cudowne białe plaże, łagodny klimat i niezwykle gościnni mieszkańcy to czynniki, które przyciągają tu coraz więcej turystów. Sardynia, pełna sekretów, bywa określana mianem wyspy skarbów.

Kemping Sos Flores***

 • Położenie

  bezpośrednio przy piaszczystej plaży w miejscowości Tortoli, 3 km od miasta portowego Arbatax.

 • Do dyspozycji

  sklep z artykułami spożywczymi, bar, pizzeria, restauracja, patio przeznaczone do animacji, aerobiku i na wieczorne dyskoteki, parking, świetnie wyposażona siłownia, odpłatne korty tenisowe i boisko do piłki nożnej. Ośrodek oferuje całodzienną animację dla dzieci i młodzieży.

 • Zakwaterowanie

  w 4 osobowych mobilhomach składających się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i dwóch sypialni: w jednej łóżko podwójne z osobną pościelą, w drugiej dwa pojedyncze. W każdym domku łazienka z prysznicem i WC, przed domkiem taras ze stolikiem i krzesłami.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja (kuchnia polska). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną w dniu wyjazdu.

 • Transport

  autokar

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię. Po drodze postój w Czechach z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku (opłata we własnym zakresie).

 • Dzień 2

  Przejazd do Livorno około godz. 4.00. Przeprawa promem na Sardynię o godz. 8.00. Przypłynięcie do Olbii/Golfo Aranci około 15.00. Przyjazd na camping „Sos Flores” około godz. 18.00. Obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.

 • Dzień 3 - 9

Realizacja programu:

• Wypoczynek, plażowanie, kąpiele w morzu, animacje, rozgrywki sportowe.
• Wycieczka na plażę Orri: przepiękny złoty piasek, formy skalne Cigno Blanco.
• Wycieczka do Arbatax: Roccie Rossa di Arbatax - przepiękne porfirowe skały zanurzone w morzu. Przejście na punkt widokowy Cala Moresca.
• Wycieczka do Cagliari: stare miast, romańska Katedra, Bastion San Remy, Pałac Gubernatora, Torre San Pancrazio, Amfiteatro Romano, spacer po Via Manno, a następnie plażowanie na plaży „Poeto”.
• Wycieczki fakultatywne: GOLFO DI OROSEI (35 EUR) – rejs statkiem po morzu z Arbatax do najpiękniejszych, dostępnych tylko od strony morza białych plaż, jak: Cala Goloritze, Cala Mariolu, Cala Luna – leżących u stóp kilkusetmetrowego klifu, wizyta w Grotte del Bue Marino (wstęp ok. 8 EUR/os.), gdzie można podziwiać podziemną grę kolorów wody i form naciekowych. Podczas postoju na Cala Luna i Cala Mariolu kąpiel w morzu.
 
 • Dzień 10

  Wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu, wyjazd o godz. 8.00. Przejazd do Olbii na prom o godz. 14.15, przeprawa promem do Livorno ok. 21.00. Przejazd do Pizy. Wieczorny spacer po mieście: Campo dei Miracoli (Pole Cudów: słynna Krzywa Wieża, Katedra, Baptysterium, Campo Santo). Wyjazd w dalszą drogę do Polski, przejazd przez Włochy. Godziny wypłynięcia promu powrotnego uzależnione od aktualnych rozkładów jazdy. Do potwierdzenia na 2 tygodnie przed wyjazdem grupy.

 • Dzień 11

  Przejazd przez Austrię i Czechy. Po drodze postój w Czechach na ciepły posiłek (opłata we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godz. popołudniowych.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  transport autokarem LUX; zakwaterowanie - 8 noclegów na kempingu; wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja (kuchnia polska) + suchy prowiant w dniu wyjazdu; ubezpieczenie Signal Iduna: KL, NNW, bagaż; opiekę: pilota w czasie przejazdu, polskojęzycznego rezydenta podczas pobytu; opiekę wychowawców, ratownika (dotyczy obozu); miejscową opiekę medyczną; program: zwiedzanie Cagliari, Arbatax , Cala Moresca, Piza, plaża Orri; składkę na TFG.

 • Dodatkowo płatne:

  Obowiązkowa opłata 45 EUR (opłaty portowe, podatki lokalne, opłaty paliwowe na promie); opłata klimatyczna dla osób powyżej 14 lat; składki Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego 10 zł; świadczenia nie wymienione w ofercie.

 • Uwagi:

  Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości (paszport, dowód, dowód tymczasowy) ważnego minimum pół roku od daty powrotu z imprezy; pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie plus suchy prowiant na drogę w dniu wyjazdu; na miejscu możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (patrz powyżej), istnieje możliwość odpłatnego skorzystania z kortów tenisowych: płatne 10 EUR/h i z boiska do piłki nożnej płatne: 40 EUR/h. Należy zabrać ze sobą bieliznę pościelową i ręczniki (wypożyczenie pościeli 5 EUR za komplet na turnus, wypożyczenie ręczników 3 EUR). Organizatorem jest Antvia Krakow.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy dostępny w zakładce: Rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook