Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » HISZPANIA – FRANCJA

HISZPANIA – FRANCJA

obóz młodzieżowy 14 – 18 lat

LLORET de MAR

PARYŻ – stolica Francji, centrum europejskiej sztuki, mody i wyrafinowanej kuchni. Paryż jest jednym z największych na świecie ośrodków kultury i turystyki. Najciekawsze miejsca Paryża to przede wszystkim: katedra Notre Dame, bazylika Sacre Coeur, Wieża Eiffla, Luwr - światowe dzieła sztuki, Centrum Pompidou, nowoczesna dzielnica La Defense i wiele innych.
HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków, kraj słońca, morza, dobrej zabawy. Jednym z najbardziej znanych regionów jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
LLORET de MAR – to stolica rozrywki i wspaniałej zabawy na Costa Brava. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają ciekawie i aktywnie spędzić czas. Dodatkowo atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava – park wodny WATERWORLD.

Hotel Guitard Central Park***/Samba***

 • Położenie

  w centrum Lloret de Mar, około 400 metrów od pięknej, szerokiej plaży.

 • Do dyspozycji

  3 baseny (Guitar) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, sala telewizyjna, sejf (dodatkowo płatny).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją w cenie.

 • Wyżywienie

  Francja: 1 gorąca obiadokolacja, 1 śniadanie kontynentalne, Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Napoje do obiadów i kolacji płatne dodatkowo (dla chętnych).

 • Transport

  autokar

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu. Nocny przejazd przez Niemcy.

 • Dzień 2

  Przejazd przez Niemcy, Francję do Paryża. Około południa przyjazd do EURODISNEYLANDU – całodzienna zabawa w najsłynniejszym parku rozrywki (bilet dodatkowo płatny około 35 EUR). Na miejscu istnieje możliwość zakupienia posiłków w cenie około 8-15 EUR. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie (pokoje 3 osobowe z umywalką – WC i łazienki na korytarzach). Alternatywnie przejazd do PARKU ASTERIXA – tylko w terminach 04.07-16.07.2018 oraz 18.07-30.07.2018 całodzienna zabawa w parku rozrywki związanym ze słynnymi komiksowymi postaciami Asterixa i Obelixa (bilet dodatkowo płatny około 35 EUR). Na miejscu możliwość zakupienia posiłków w cenie około 8-15 EUR. Nocleg w hotelu.

 • Dzień 3

  Śniadanie kontynentalne. Wyjazd na całodzienne zwiedzanie Paryża. Spacer z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – ok. 14,50 EUR), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame. Obiadokolacja. W godzinach wieczornych wyjazd do Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

 • Dzień  4

  Śniadanie we własnym zakresie. W zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Carcassone (zamek i twierdza). Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowo-wieczornych, kolacja, zakwaterowanie.

 • Dzień 4-11

  Pobyt w Lloret de Mar – 8 dni (7 noclegów). W trakcie pobytu w programie:

  • całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony (m.in. katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 20 EUR), wieczorem pokazy grających fontann.
  • konkurs wiedzy Viva Espana
  • plażowanie, bezpłatne korzystanie z basenu
  • gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe
  • dla chętnych program fakultatywny (płatny dodatkowo): Miasteczko wodne – ok. 30 EUR - Wieczór hiszpański + pokazy flamenco – około 26 EUR; Karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia – dla osób od 16 lat) – 26 EUR. Rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – około 23 EUR (bilet w 2 strony).
 • Dzień 11

  Śniadanie, w ykwaterowanie. Złożenie bagaży. Czas wolny. Obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach popołudniowo-wieczornych. Późnym wieczorem przyjazd do Francji – w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Przejazd do Włoch.

 • Dzień 12

  Przyjazd w okolice Werony, wypoczynek i wspaniała zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki Gardaland (bilet dodatkowo płatny około 28 – 29 EUR). W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.

 • Dzień 13

  Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria

2 ostatnie terminy -  impreza 11 dni – pobyt na Costa Brava 6 dni – 5 nocy

 • Cena obejmuje:

  transport autokarem, 1 nocleg w Paryżu, 8 dni (7 noclegów) pobytu w Lloret, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie AXA T UiR – KL 10000 EUR, NW 2000 EUR, opiekę pedagogiczną, opiekę pilota--przewodnika, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do TFG w wysokości 10 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego. Na obligatoryjne bilety wstępu, opłaty rezerwacyjne parków rozrywki (Disneyland / Park Asterixa i Gardaland) oraz opłaty wjazdowe do Paryża należy przeznaczyć 70 EUR. Dla chętnych - gwarantowany pokój 2 osobowy (Francja i Hiszpania) + 180 zł/os.

 • Uwagi:

  Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100 EUR. Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 5EUR/pobyt dla osób powyżej 16 roku życia. Organizatorem jest Centrum Podróży Koliber.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook