Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » HISZPANIA – FRANCJA

HISZPANIA – FRANCJA

obóz młodzieżowy 14 – 18 lat

LLORET de MAR

PARYŻ – stolica Francji, centrum europejskiej sztuki, mody i wyrafinowanej kuchni. Paryż jest jednym z największych na świecie ośrodków kultury i turystyki. Najciekawsze miejsca Paryża to przede wszystkim: katedra Notre Dame, bazylika Sacre Coeur, Wieża Eiffla, Luwr - światowe dzieła sztuki, Centrum Pompidou, nowoczesna dzielnica La Defense i wiele innych.
HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków, kraj słońca, morza, dobrej zabawy. Jednym z najbardziej znanych regionów jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
LLORET de MAR – to stolica rozrywki i wspaniałej zabawy na Costa Brava. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają ciekawie i aktywnie spędzić czas. Dodatkowo atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava – park wodny WATERWORLD.

Hotel Guitard Central Park***/Samba***

 • Położenie

  w centrum Lloret de Mar, około 400 metrów od pięknej, szerokiej plaży.

 • Do dyspozycji

  3 baseny (Guitar) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, sala telewizyjna, sejf (dodatkowo płatny).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją w cenie.

 • Wyżywienie

  Francja: 1 gorąca obiadokolacja, 1 śniadanie kontynentalne, Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Napoje do obiadów i kolacji płatne dodatkowo (dla chętnych).

 • Transport

  autokar

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu. Nocny przejazd przez Niemcy.

 • Dzień 2

  Przejazd przez Niemcy, Francję do Paryża. Około południa przyjazd do EURODISNEYLANDU – całodzienna zabawa w najsłynniejszym parku rozrywki (bilet dodatkowo płatny około 35 EUR). Na miejscu istnieje możliwość zakupienia posiłków w cenie około 8-15 EUR. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie (pokoje 3 osobowe z umywalką – WC i łazienki na korytarzach). Alternatywnie przejazd do PARKU ASTERIXA – tylko w terminach 04.07-16.07.2018 oraz 18.07-30.07.2018 całodzienna zabawa w parku rozrywki związanym ze słynnymi komiksowymi postaciami Asterixa i Obelixa (bilet dodatkowo płatny około 35 EUR). Na miejscu możliwość zakupienia posiłków w cenie około 8-15 EUR. Nocleg w hotelu.

 • Dzień 3

  Śniadanie kontynentalne. Wyjazd na całodzienne zwiedzanie Paryża. Spacer z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – ok. 14,50 EUR), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame. Obiadokolacja. W godzinach wieczornych wyjazd do Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

 • Dzień  4

  Śniadanie we własnym zakresie. W zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Carcassone (zamek i twierdza). Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowo-wieczornych, kolacja, zakwaterowanie.

 • Dzień 4-11

  Pobyt w Lloret de Mar – 8 dni (7 noclegów). W trakcie pobytu w programie:

  • całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony (m.in. katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 20 EUR), wieczorem pokazy grających fontann.
  • konkurs wiedzy Viva Espana
  • plażowanie, bezpłatne korzystanie z basenu
  • gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe
  • dla chętnych program fakultatywny (płatny dodatkowo): Miasteczko wodne – ok. 30 EUR - Wieczór hiszpański + pokazy flamenco – około 26 EUR; Karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia – dla osób od 16 lat) – 26 EUR. Rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – około 23 EUR (bilet w 2 strony).
 • Dzień 11

  Śniadanie, w ykwaterowanie. Złożenie bagaży. Czas wolny. Obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach popołudniowo-wieczornych. Późnym wieczorem przyjazd do Francji – w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Przejazd do Włoch.

 • Dzień 12

  Przyjazd w okolice Werony, wypoczynek i wspaniała zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki Gardaland (bilet dodatkowo płatny około 28 – 29 EUR). W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.

 • Dzień 13

  Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
2290 PLN
2290 PLN
2290 PLN
2290 PLN
2290 PLN
2290 PLN
1990 PLN
1990 PLN

2 ostatnie terminy -  impreza 11 dni – pobyt na Costa Brava 6 dni – 5 nocy

 • Cena obejmuje:

  transport autokarem, 1 nocleg w Paryżu, 8 dni (7 noclegów) pobytu w Lloret, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie AXA T UiR – KL 10000 EUR, NW 2000 EUR, opiekę pedagogiczną, opiekę pilota--przewodnika, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do TFG w wysokości 10 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego. Na obligatoryjne bilety wstępu, opłaty rezerwacyjne parków rozrywki (Disneyland / Park Asterixa i Gardaland) oraz opłaty wjazdowe do Paryża należy przeznaczyć 70 EUR. Dla chętnych - gwarantowany pokój 2 osobowy (Francja i Hiszpania) + 180 zł/os.

 • Uwagi:

  Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100 EUR. Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 5EUR/pobyt dla osób powyżej 16 roku życia. Organizatorem jest Centrum Podróży Koliber.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook