Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » ANGLIA - Obóz Językowy

ANGLIA - Obóz Językowy

obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Londyn

Obóz Językowy w Londynie to doskonałe połączenie wyjazdu turystycznego z bogatym programem zwiedzania i nauki języka angielskiego w praktyce. W trakcie trwania obozu proponujemy ćwiczenia językowe w naturalnych, codziennych sytuacjach. Uczestnicy realizują zadania w formie „project in English” zdobywając informacje podczas zwiedzania obiektów oraz na podstawie przeprowadzonych rozmów i wywiadów w języku angielskim z osobami zatrudnionymi w muzeach i rodzinami.

u rodzin angielskich

 • Zakwaterowanie

  u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu. Kwaterujemy u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Młodzież zakwaterowana jest w pokojach 2-4 osobowych.

 • Wyżywienie

  w miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki: śniadania (płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata), lunch (2 kanapki, owoc, batonik, chipsy, napój – lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu), obiadokolacje (jednodaniowy ciepły posiłek, herbata, sok). Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2 dnia, kończą się ciepłym lunchem przed wyjazdem z Londynu 8 dnia.

 • Transport

  autokar/dojazd własny

Program

 • Dzień 1

  Zbiórka, wyjazd wg rozkładu, przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

 • Dzień 2

  Przeprawa promowa. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. DOVER – białe wapienne klify. LONDYN / GREENWICH – Królewski Park, przez który przebiega Południk „0”, widok na Londyn ze wzgórza Greenwich. Przejście obok klipra herbacianego Cutty Sark, Muzeum Morskie. Przejazd kolejką DLR pod Tower of London, spacer wzdłuż Tamizy.

 • Dzień 3

  Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – Muzeum Victorii i Alberta, przejazd obok Harrods’a, London Eye. Westminster – spacer obok Opactwa Westminster, Gmachów Parmalentu, Big Ben’a, 10 Downing Street. Spacer parkiem Św. Jakuba pod Pałac Buckingham.

 • Dzień 4

  Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – Muzeum Brytyjskie, spacer po Regent’s Park. Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, Oxford Street, Speaker’s Corner i Łuk Marmurowy przy Hyde Park.

 • Dzień 5

  Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – Plac Trafalgar, kolumna Horacego Nelsona, Galeria Narodowa, Plac Leicester, spacer po Covent Garden i China Town, Picadilly Circus. Opcjonalne wyjście do TEATRU – dla osób niezainteresowanych spektaklem Narodowa Galeria Portretu.

 • Dzień 6

  Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – przejazd przez dzielnice Knightbridge i South Kensington, Muzeum Historii Naturalnej i Muzeum Nauki, przejście obok Royal Albert Hall i pomnika Księcia Alberta, Hyde Park, spacer obok fontanny księżnej Diany i galerii sztuki Serpentine.

 • Dzień 7

  Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – Galeria Tate Modern, przejście Millenium Bridge, Katedra Św. Pawła, Muzeum Londynu, Leadenhall Market– miejsce znane z filmu o Harrym Potterze.

 • Dzień 8

  Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. LONDYN – Teatr Szekspirowski The Globe z przewodnikiem anglojęzycznym. Rejs statkiem po Tamizie w kierunku Greenwich, ciepły lunch. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przeprawa promowa.

 • Dzień 9

  Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

 

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  Zakwaterowanie: 6 noclegów w Londynie, wyżywienie: 3× dziennie (6 śniadań, 6 packed lunch, 6 obiadokolacji), świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2. dnia (niedziela), kończą się ciepłym lunchem przed wyjazdem z Londynu 8. dnia (sobota), ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim w postaci gier i zabaw w terenie, opieka pilota i wychowawców, ubezpieczenie NNW, KL, bagaż - AXA, bogaty program zwiedzania, materiały dydaktyczne – zeszyt ćwiczeń w języku angielskim.

 • Dodatkowo płatne:

  transport autokarem 400 zł. Koszt wstępów i realizacji programu (płatne na miejscu w Londynie; wiek liczony jest wg roczników): 90 GBP dla osób urodzonych po roku 2002, 105 GBP dla osób urodzonych w roku 2002 i wcześniej. Dopłata 25 GBP dla osób zainteresowanych wyjściem do teatru. Dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski – patrz rozkład jazdy. Dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: +65 PLN (deklarowane w ciągu 3 dni roboczych od momentu rezerwacji imprezy i wpłaty zaliczki), osoba przewlekle chora powinna wykupić ubezpieczenie od chorób przewlekłych: +115 PLN (deklarowane najpóźniej tydzień przed wyjazdem), gwarancja niezmiennej ceny: + 80 PLN (deklarowane w dniu zawarcia umowy). Dopłata za dietę (wegańską, bezglutenową, bezlaktozową): +120 zł.

 • Uwagi:

  uczestnik z dojazdem własnym zobligowany jest do stawienia się w środę (drugiego dnia) w Greenwich (miejsce spotkania z grupą do potwierdzenia z kierownikiem obozu) o godz. 14.00 i musi zostać odebrany we wtorek (ósmego dnia) ze stacji Woolwich Arsenal (ok. godz. 15.00) przez rodzica/prawnego opiekuna lub inną pełnoletnią osobę przez niego wskazaną. Dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty, średniej wielkości (do 15 kg), OBÓZ JĘZYKOWY aktywne wakacje bagażu głównego oraz jednej sztuki bagażu podręcznego, telefon do kierownika obozu dostępny na stronie www.atas.pl na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. Pamiętaj aby zabrać ze sobą Paszport (ważny co najmniej 1 tydzień od daty powrotu) lub dowód osobisty, kieszonkowe (sugerujemy ok. 10 GBP na dzień), zapas medykamentów, szczególnie jeśli stale bierzesz lekarstwa, podręczny plecak, wygodne buty, ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, parasolkę, nakrycie głowy, ręcznik i kosmetyki, adaptor do kontaktów, napoje i kanapki na drogę (plus. ok. 50 PLN na obiad przed granicą polsko – niemiecką oraz śniadanie w drodze powrotnej), małą poduszkę. Organizatorem jest ATAS.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  szczegółowy rozkład dostępny w zakładce: rozkład jazdy

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook