Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Chorwacja - Włochy

Chorwacja - Włochy

obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Omisalj / Rimini

Omišalj – starożytne miasteczko na zachwycającej Wyspie Krk, położone w zatoczce na północnym krańcu wyspy. Bardzo czyste plaże i bajkowe widoki sprawiają, że niektórzy uważają to miejsce za magiczne.
Rimini – nadmorskie miasteczko, największe kąpielisko włoskie nad Adriatykiem. Szeroka, piaszczysta, z dobrą infrastrukturą plaża jest podstawowym atutem wybrzeża Rimini. W mieście na turystów czeka mnóstwo atrakcji: Aquapark, kluby, dyskoteki, lunaparki, sklepiki.

Chorwacja-Adriatic**/Włochy-H.**/***

 • Położenie

  Omisalj - tuż przy plaży wśród bujnej zieleni, dogodnie zlokalizowany, około 100 m do plaży, około 500 m od centrum miejscowości.

 • Zakwaterowanie

  Omisalj - pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami. Rimini - pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, możliwe łóżka piętrowe.

 • Wyżywienie

  Chorwacja - trzy posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu, lunch – dania serwowane), woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni lunch 5 dnia pobytu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Rimini). Włochy - trzy posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja – dania serwowane), woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Dodatkowo do obiadu podwieczorek w formie deseru lub owocu. Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwszy posiłek śniadanie w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.

 • Transport

  autokar

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowację w stronę Chorwacji – Jezior Plitwickich.

 

 • Dzień 2

  Dojazd w godzinach porannych do niesamowitego Parku Krajobrazowego Jezior Plitwickich. Jest to bajkowe miejsce. Jeden ze strumieni zasilających jeziora Plitwica tworzy wodospad o wysokości 78 metrów. Długość wszystkich jezior wynosi ponad 8 kilometrów, a ich łączna powierzchnia ok. 200 hektarów. Przejazd na wyspę Krk. Zakwaterowanie w hotelu. Pierwsze świadczenie kolacja.

 

 • Dzień 3-4

  Pobyt na Wyspie Krk. Zwiedzanie starożytnego miasta Omisalj i stolicy wyspy – miasta Krk. Pobyt na najpiękniejszych plażach na wyspie, między innymi cieszącej się popularnością plaży Baška, gdzie zażyjemy kąpieli w nieskazitelnie czystej wodzie. Wspólne zajęcia integracyjne, rozgrywki sportowe.

 

 • Dzień 5

  Po lunchu wyjazd w stronę Włoch. Po drodze zwiedzanie Rijeki – trzeciego największego miasta portowego w Chorwacji nad którym XIII wieczna twierdza. To malownicze miejsce zadziwia wszystkich pięknymi jachtami, łodziami i żaglowcami. Po kolacji przejazd do luksusowego ośrodka nadmorskiego Opatija. Wieczorne zwiedzanie przepięknie oświetlonego miasta leżącego na zboczu gór Uczka. Przejazd nocny do Rimini.

 

 • Dzień 6-11

  Dojazd do Rimini w godzinach porannych, śniadanie, zakwaterowanie w hotelu. Realizacja programu:

  • plażing–smażing czyli relaks na słonecznej plaży,
  • spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarniami i restauracjami – okazja do spróbowania słynnych włoskich lodów i pizzy,
  • zabawy integracyjne, turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami,
  • wieczorowe wyjścia na dyskoteki (dodatkowo płatne),
  • możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Mirabilandia – ok. 30 EUR, Rzym – ok. 60 EUR, Aquafun – ok. 25 EUR, Republika San Marino – ok. 20 EUR, Rimini - ok. 7 EUR, Dyskoteki – ok. 10 EUR za wstęp.

 

 • Dzień 11

  Wyjazd w stronę Wenecji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Rejs statkiem turystycznym kanałami do Placu św. Marka, spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka do Ponte Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

 

 • Dzień 12

  Dojazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie wg programu, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, program obozu młodzieżowego, ubezpieczenie KL, NNW + bagaż, podatek VAT.

 • Dodatkowo płatne:

  Bilety wstępu i usługi przewodnickiej podczas realizacji programu – 48 EUR (płatne obowiązkowo), klimatyzacja w hotelu w Rimini płatna za pokój/doba – 7 EUR, dodatkowych wycieczek fakultatywnych w Rimini (wg uznania), opłaty klimatycznej – ok. 9 EUR oraz kaucji zwrotnej – 25 EUR (płatne obowiązkowo), dopłaty do miejsc wsiadania. Dla chętnych - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + 65 zł/os., możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł.

 • Uwagi:

  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy! Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Wycieczki fakultatywne realizowane od min. 15 osób, wstęp na dyskotekę od 16 roku życia. Organizatorem jest Biuro Turystyczne Czerwiński Travel.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Gdańsk, Tczew, Malbork (+180 zł), Toruń, Bydgoszcz (+160 zł), Lublin, Rzeszów (+120 zł), Warszawa, Łódź, Tarnów, Częstochowa, Piotrków Trybunalski (+ 100 zł), Radom, Kielce (+ 80 zł), Katowice, Kraków (+ 50 zł).

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook