Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Francja - Langwedocja

Francja - Langwedocja

obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Langwedocja

Camping MAR ESTANG****

 • Położenie

  luksusowy camping, 100 m od pięknej, piaszczystej plaży, obok rezerwatu przyrody, 10 minut jazdy od stolicy regionu Perpignan i niecała godzina jazdy od Hiszpanii.

 • Do dyspozycji

  park wodny składający się z 3 basenów w tym jeden kryty, 3 zjeżdżalnie, 2 jacuzzi, 2 brodziki, teren do gry w petanque, teren multisportowy, korty tenisowe, sala fitness, plac zabaw dla dzieci, stoły do tenisa, dyskoteka, centrum handlowe: sklep, piekarnia, artykuły plażowe i prasa, pralnia, restauracja i bary, gabinet lekarski, kosmetyczka i fryzjer. Na campingu prowadzone są liczne animacje: dyskoteki, aquagym, nauka tańca, możliwość uczestnictwa w zajęciach klubu młodzieżowego prowadzonego przez francuskich animatorów.

 • Zakwaterowanie

  w 6 osobowych mobil-homach z pełnym węzłem sanitarnym, z dwiema wydzielonymi sypialniami (w jednej łóżko podwójne, w drugiej 2 łóżka pojedyncze) oraz miejscami do spania w salonie. Łazienka z kabiną prysznicową i WC. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony. Na zewnątrz drewniany taras ze stołem i krzesłami.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie (kuchnia polska). Świadczenia rozpoczynają się obiadem i kończą się obiadem. Prowiant na drogę powrotną.

 • Transport

  autokar

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd na trasie Polska, Niemcy, Francja.

 • Dzień 2

  Przyjazd na kemping, zapoznanie się z okolicą, zakwaterowanie.

 • Dzień 3

  Poranny jogging. Po śniadaniu wyjście na plażę – kąpiele w morzu, siatkówka plażowa. Po obiedzie zawody piłki nożnej, koszykówki i tenisa stołowego. Wieczorem koncert z muzyką na żywo na kempingu.

 • Dzień 4

  Po śniadaniu zajęcia sportowe: aquagym na basenie, siłownia lub fitness. Po obiedzie wycieczka do Collioure – małe miasteczko, gdzie wody Morza Śródziemnego łączą się z górskim pasmem Pirenejów, co tworzy niesamowity klimat tego miejsca. Wieczorem dyskoteka na kempingu.

 • Dzień 5

  Poranny jogging. Po śniadaniu zawody pływackie i animacje na basenie. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark. Wieczorem wycieczka do centrum.

 • Dzień 6

  Poranny jogging. Po śniadaniu konkurs gry w petanque (francuska gra w kule), następnie mistrzostwa w zjazdach na zjeżdżalniach wodnych. Po obiedzie wycieczka do Perpignan – zwiedzanie: Stare Miasto, Cytadela, Plac de la Loge, Ratusz Miejski, katedra Św. Jana z Campo Santo. Czas na zakupy w centrum handlowym. Wieczorem kurs tańca oraz dyskoteka w klubie na kempingu.

 • Dzień 7

  Fakultatywna wycieczka do Barcelony - w programie wycieczki: Las Ramblas, Montjuic, Sagrada Familia, stadion Camp Nou (dla chętnych wejście na stadion i do muzeum klubu – płatne dodatkowo ok. 20 EUR), na koniec „Magiczne fontanny” – nocny pokaz kolorowych, tańczących fontann do rytmów muzyki. Cena wycieczki 35 EUR. Dla osób, które zostają zajęcia na plaży i basenie oraz w Klubie Nastolatka.

 • Dzień 8

  Poranny jogging. Po śniadaniu aquagym na basenie i kempingowe zawody sportowe. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark – park sportów wodnych na jednym z przybrzeżnych jezior w miejscowości Barcares. Wyciąg zbudowany jest na planie zamkniętego pięciokąta o długości 900 m. Do wyboru wakeboard, narty wodne, kneeboard, wakeskate. Cena 18 EUR. Dla pozostałych warsztaty muzyczne i teatralne. Na zakończenie turnusu specjalny spektakl grupy animatorów.

 • Dzień 9

  Odpoczynek, zabawy, korzystanie z infrastruktury kempingu, plażowanie. Po obiedzie, około godz. 17.00 wyjazd z kempingu – przejazd w kierunku Włoch.

 • Dzień 10

  Przyjazd do Włoch. Całodzienna zabawa w Parku Rozrywki Gardaland (wstęp dodatkowo płatny ok. 26 EUR – opłata obowiązkowa). Dalsza podróż przez
  Włochy i Austrię.

 • Dzień 11

  Przejazd przez Czechy. Przyjazd do Polski w godz. przedpołudniowych.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  zakwaterowanie; wyżywienie 3x dziennie; transport autokarem klasy LUX; ubezpieczenie NNW, KL, bagaż; opiekę kadry (rezydent kierownik, wychowawcy, lokalni ratownicy na basenie i plaży); program, animacje; podatek VAT, obowiązkowa składka na TFG.

 • Dodatkowo płatne:

  kaucja zwrotna za mobil-home 20 EUR; bielizna pościelowa 10 EUR lub zabrać własną; ewentualne sprzątanie końcowe 80 EUR/mobil-home; dopłata do wyjazdów z poszczególnych miast; wycieczki i zajęcia fakultatywne.

 • Uwagi:

  Kaucja zwrotna za domki (20 EUR/os.). Jeżeli domek nie zostanie posprzątany, lokatorzy zobowiązani są do zapłaty za sprzątanie (80 EUR/domek). Na basenie na kempingu chłopców obowiązują kąpielówki (szorty niedozwolone). Wycieczka fakultatywna do Barcelony realizowana przy min. 30 osobach chętnych. Wyjazd do Wakeparku realizowany przy min. 15 osobach chętnych (płatne na miejscu). Program obozu może ulec zmianie. Organizator Biuro Podróży Harctur Kraków.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Wyjazd z Kielc + 90 zł/os. Rozkład jazdy dostępny w zakładce rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook