Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Sardynia - Tortoli

Sardynia - Tortoli

obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Sardynia

Wyspa położona pomiędzy Korsyką a Sycylią, jest drugą, co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Największym walorem wyspy jest długość wybrzeża – 1843 km wspaniałych plaż, zatoczek i skalnych urwisk. Szmaragdowe, czyste morze, cudowne białe plaże, łagodny klimat i niezwykle gościnni mieszkańcy to czynniki, które przyciągają tu coraz więcej turystów. Sardynia, pełna sekretów, bywa określana mianem wyspy skarbów.

Kemping Sos Flores***

 • Położenie

  bezpośrednio przy piaszczystej plaży w miejscowości Tortoli, 3 km od miasta portowego Arbatax.

 • Do dyspozycji

  sklep z artykułami spożywczymi, bar, pizzeria, restauracja, patio przeznaczone do animacji, aerobiku i na wieczorne dyskoteki, parking, bezpłatna dobrze wyposażona siłownia, odpłatne korty tenisowe i boisko do piłki nożnej. Ośrodek oferuje całodzienną animację dla dzieci i młodzieży.

 • Zakwaterowanie

  4 - 5 osobowe mobilhomy z klimatyzacją czasową (na karty magnetyczne, w cenie 3 godz. klimatyzacji dziennie), składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i dwóch sypialni: w jednej łóżko podwójne z osobną pościelą, w drugiej dwa pojedyncze. W każdym domku łazienka z prysznicem i WC, przed domkiem taras ze stolikiem i krzesłami.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja (kuchnia polska). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną w dniu wyjazdu.

 • Transport

  autokar

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię. Po drodze postój w Czechach z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku (opłata we własnym zakresie).

 • Dzień 2

  Przejazd do Livorno około godz. 4.00. Przeprawa promem na Sardynię o godz. 8.00. Przypłynięcie do Olbii/Golfo Aranci około 15.00. Przyjazd na camping „Sos Flores” około godz. 18.00. Obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.

 • Dzień 3 - 9

Realizacja programu:

wypoczynek, plażowanie, kąpiele w morzu, animacje, rozgrywki sportowe.
wycieczka na plażę Orri: przepiękny złoty piasek, formy skalne Cigno Blanco.
wycieczka do Arbatax: Roccie Rossa di Arbatax - przepiękne porfirowe skały zanurzone w morzu. Przejście na punkt widokowy Cala Moresca.
• Wycieczki fakultatywne: CAGLIARI (15 EUR/os.). Zwiedzanie starego miasta (Castello), romańska Katedra, Bastion San Remy, Pałac Gubernatora, Torre San Pancrazio, Amfiteatro Romano – ruiny wykutego w skale amfiteatru z II w n.e, kościół San Saturno z V w., spacer po Via Manno, głównej ulicy handlowej Cagliari. a następnie plażowanie na plaży „Poeto” – najdłuższej miejskiej plaży w Europie (13 km). GOLFO DI OROSEI (35 EUR/os.) – rejs statkiem po morzu z Arbatax do najsłynniejszych i najpiękniejszych, dostępnych tylko od strony morza białych plaż, jak: Cala Goloritze, Cala Mariolu, Cala Luna – leżących u stóp kilkusetmetrowego klifu, wizyta w Grotte del Bue Marino (wstęp ok. 8 EUR/os.), gdzie można podziwiać podziemną grę kolorów wody i form naciekowych. Podczas postoju na Cala Luna i Cala Mariolu kąpiel w morzu.
 • Dzień 10

  Wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu, wyjazd z kempingu o godz. 8.00. Przejazd do Olbii na prom o godz. 14.15, przeprawa promem do Livorno ok. 21.00. Przejazd do Pizy. Wieczorny spacer po mieście: Campo dei Miracoli (Pole Cudów: słynna Krzywa Wieża, Katedra, Baptysterium, Campo Santo). Wyjazd w dalszą drogę do Polski, przejazd przez Włochy. Godziny wypłynięcia promu powrotnego uzależnione od aktualnych rozkładów jazdy. Do potwierdzenia na 2 tygodnie przed wyjazdem grupy.

 • Dzień 11

  Przejazd przez Austrię i Czechy. Po drodze postój w Czechach na ciepły posiłek (opłata we własnym zakresie). Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Cennik

termin cena
24.06 - 04.07.2019 1 895 zł
02.07 - 12.07.2019 1 975 zł

 

 • Cena obejmuje:

  Transport autokarem klasy lux (klimatyzacja, WC, dvd, barek); zakwaterowanie -8 noclegów na kempingu; wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja (kuchnia polska) + suchy prowiant w dniu wyjazdu; ubezpieczenie Signal Iduna KL, NNW, bagaż; opiekę pilota w czasie przejazdu, polskojęzycznego rezydenta podczas pobytu; opiekę wychowawców, ratownika; miejscową opiekę medyczną; realizację programu: wycieczka do Arbatax, Cala Moresca, Piza, plaża Orri; składkę TFG; podatek VAT.

 • Dodatkowo płatne:

  Obowiązkowa opłata 50 EUR - opłaty portowe, podatki lokalne, opłaty paliwowe na promie; lokalna taksa klimatyczna (jeżeli zostanie wprowadzona); świadczenia nie wymienione w ofercie.

 • Uwagi:

  Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości (paszport, dowód, dowód tymczasowy) ważnego minimum pół roku od daty powrotu z imprezy; pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie plus suchy prowiant na drogę w dniu wyjazdu; istnieje możliwość odpłatnego skorzystania z kortów tenisowych (10 EUR/h) i boiska do piłki nożnej (40 EUR/h). Należy zabrać ze sobą bieliznę pościelową i ręczniki (wypożyczenie pościeli 5 EUR/komplet/turnus, wypożyczenie ręczników 3 EUR). Organizatorem jest Biuro Podróży Antvia.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy dostępny w zakładce: Rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook