Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » HISZPANIA – FRANCJA

HISZPANIA – FRANCJA

obóz młodzieżowy 14 – 18 lat

LLORET de MAR

PARYŻ – stolica Francji, centrum europejskiej sztuki, mody i wyrafinowanej kuchni. Paryż jest jednym z największych na świecie ośrodków kultury i turystyki. Najciekawsze miejsca Paryża to przede wszystkim: katedra Notre Dame, bazylika Sacre Coeur, Wieża Eiffla, Luwr - światowe dzieła sztuki, Centrum Pompidou, nowoczesna dzielnica La Defense i wiele innych.
HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków, kraj słońca, morza, dobrej zabawy. Jednym z najbardziej znanych regionów jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
LLORET de MAR – to stolica rozrywki i wspaniałej zabawy na Costa Brava. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają ciekawie i aktywnie spędzić czas. Dodatkowo atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava – park wodny WATERWORLD.

Hotel Guitard Central Park***/Samba***

 • Położenie

  w centrum Lloret de Mar, około 400 metrów od pięknej, szerokiej plaży.

 • Do dyspozycji

  3 baseny (Guitart) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją w cenie.

 • Wyżywienie

  Francja: 1 gorąca obiadokolacja, 1 śniadanie kontynentalne, Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.

 • Transport

  autokar

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu. Nocny przejazd przez Niemcy.

 • Dzień 2

  Przejazd przez Niemcy, Francję do Paryża. Około południa przyjazd do EURODISNEYLANDU – całodzienna zabawa w najsłynniejszym parku rozrywki (bilet dodatkowo płatny około 40 EUR). Na miejscu istnieje możliwość zakupu posiłków w cenie ok. 8 – 15 EUR lub przejazd do PARKU ASTERIXA (dotyczy tylko turnusów 2 i 4) – całodzienna zabawa w parku rozrywki związanym ze słynnymi komiksowymi postaciami Asterixa i Obeliksa (bilet dodatkowo płatny około 38 EUR). Na miejscu istnieje możliwość zakupienia posiłków w cenie ok. 8 – 15 EUR. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie (pokoje 3 osobowe z umywalką – WC i łazienki na korytarzach).

 • Dzień 3

  Śniadanie kontynentalne. Wyjazd na całodzienne zwiedzanie Paryża. Spacer z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – płatny dodatkowo ok. 16 EUR), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame. Obiadokolacja. W godzinach wieczornych wyjazd do Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

 • Dzień  4

  Śniadanie we własnym zakresie. W zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Carcassone (zamek i twierdza). Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowo-wieczornych, kolacja, zakwaterowanie.

 • Dzień 4-11

  Pobyt w Lloret de Mar – 8 dni (7 noclegów). W trakcie pobytu w programie:

  • całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony (m.in. katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 22 EUR), wieczorem pokazy grających fontann,
  • konkurs wiedzy Viva Espana,
  • plażowanie, bezpłatne korzystanie z basenu,
  • gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe,
  • program fakultatywny (płatny dodatkowo): Miasteczko wodne – ok. 30 EUR - Wieczór hiszpański + pokazy flamenco – około 26 EUR. Karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia – dla osób od 16 lat) – 26-28 EUR. Rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – około 24 EUR (bilet w 2 strony).
 • Dzień 11

  Śniadanie, wykwaterowanie. Złożenie bagaży. Czas wolny. Obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowo-wieczornych. Późnym wieczorem przyjazd do Francji – w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Przejazd do Włoch.

 • Dzień 12

  Przyjazd w okolice Werony, wypoczynek i wspaniała zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny ok. 28-30 EUR). W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.

 • Dzień 13

  Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  Transport autokarem, 1 nocleg w Paryżu, 8 dni (7 noclegów) lub 6 dni (5 noclegów) pobytu w Lloret, wyżywienie wg programu + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie AXA – KL, NW, CP, bagaż, opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do turystycznego funduszu gwarancyjnego w wysokości 10 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz program fakultatywny. Na obligatoryjne bilety wstępu, opłaty rezerwacyjne parków rozrywki (Disneyland/Park Asterixa i Gardaland) oraz opłaty wjazdowe do Paryża należy przeznaczyć 75 EUR. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych. Gwarantowany pokój 2-osobowy (Francja i Hiszpania) + 240 zł/os. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji +70 zł. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + CP +140 zł. Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kurs walut +90 zł.

 • Uwagi:

  Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok.70-100 EUR. Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 5 EUR/pobyt dla osób powyżej 16 roku życia. Organizatorem imprezy jest Biuro Podróży KOLIBER.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook