Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Chorwacja - Włochy

Chorwacja - Włochy

obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Kraljevica / Riviera Adriatycka

Chorwacja - Zagrzeb (Stolica Chorwacji), Jeziora Plitwickie (na liście UNESCO), Wyspa Krk wraz ze starożytnym miastem Omišalj, urokliwe portowe miasta Rijeka i Opatija.
Włochy – Wenecja (miasto na wodzie), miasteczka na Riwierze Adriatyckiej, San Marino.

UVALA SCOTT / Hotel**/***

 • Położenie

  Boarding House UVALA SCOTT - Chorwacja; Hotel **/***- Włochy

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, możliwe łóżka piętrowe.

 • Wyżywienie

  Pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu. W hotelu w Chorwacji – śniadania, lunch i kolacja. Lunch box ostatniego dnia pobytu na Chorwacji. We Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Dodatkowo śniadanie w drodze do hotelu we Włoszech. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – obiad, ostatnie - śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Emilia Romania).

 • Transport

  autokar

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowację w stronę Chorwacji – Jezior Plitwickich.

 

 • Dzień 2

  Dojazd do Zagrzebia – stolicy Chorwacji w godzinach około południowych. Spacer ulicami Zagrzebia przez główny pl. Bana Jelačiča z fontanną z XVII w. do Kaptolu – najstarszej części miasta. Zwiedzanie neogotyckiej katedry Wniebowzięcia NMP. Wizyta na jednym z najpiękniejszych cmentarzy w Europie – Mirogoj. Wyjazd w stronę Kraljevica. Dojazd do hotelu i zakwaterowanie. Pierwsze świadczenie – kolacja w hotelu.

 

 • Dzień 3-4

  Pobyt w Kraljevica – urokliwym miejscu leżącym nad zatoką Dubno w pobliżu wyspy Krk. Możliwość integracji podczas wspólnego plażowania. Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków okolicy i szansa poczucia wyjątkowego, chorwackiego klimatu: zwiedzanie starożytnego miasta OMIŠALJ i stolicy wyspy – MIASTA KRK. Pobyt na najpiękniejszej plaży na wyspie, cieszącej się ogromną popularnością PLAŻY BAŠKA, kąpiel w lazurowej wodzie. Zwiedzanie CRIKVENICA – największego miasta w dolinie winorośli – Vinodol. Wspólne wieczory animacyjne i zabawa na dyskotekach

 

 • Dzień 5

  Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Narodowego JEZIOR PLITWICKICH - jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji! Wyjazd w stronę Włoch - Riwiery Adriatyckiej. Po drodze zwiedzanie RIJEKI – trzeciego największego miasta portowego w Chorwacji. Po kolacji przejazd do luksusowego ośrodka nadmorskiego OPATIJA. Wieczorne zwiedzanie przepięknie oświetlonego miasta leżącego na zboczu gór Uczka. Przejazd nocny na Riwierę Adriatycką.

 

 • Dzień 6-10

  Dojazd do hotelu w godzinach porannych, śniadanie. Zakwaterowanie w hotelu w godzinach okołopołudniowych. Podczas pobytu: wycieczka autokarowa do REPUBLIKI SAN MARINO – półdniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa), relaks na słonecznej plaży, spacery po bulwarze i uliczkach z kawiarniami i restauracjami, zabawy integracyjne, turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami wieczorowe wyjścia na dyskoteki (dodatkowo płatne) – przy chętnej grupie, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Mirabilandia – ok. 30 EUR, Rzym – ok. 60 EUR, Aquafun – ok. 25 EUR, Dyskoteki – ok. 15-20 EUR za wstęp.

 

 • Dzień 10

  Wyjazd w stronę WENECJI. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Rejs statkiem turystycznym kanałami do Placu św. Marka, spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka do Ponte Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski

 

 • Dzień 11

  Dojazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria

 
 

 • Cena obejmuje:

  Zakwaterowanie i wyżywienie wg programu, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, transport autokarem, program obozu młodzieżowego, ubezpieczenie KL, NNW + bagaż, podatek VAT.

 • Dodatkowo płatne:

  Bilety wstępu i usługi przewodnickie podczas realizacji programu – 60 EUR (płatne obowiązkowo), wycieczki fakultatywne, opłata klimatyczna – ok. 9 EUR (płatne w hotelach) oraz kaucja zwrotna - 25 EUR, Dopłaty do miejsc wsiadania (obowiązkowo): Gdańsk +180 zł, Toruń, Bydgoszcz +160 zł, Warszawa, Łódź +100 zł, Lublin, Rzeszów +120 zł, Tarnów, Częstochowa, Piotrków Trybunalski + 100 zł, Radom, Kielce + 80 zł, Katowice, Kraków +50 zł. Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł.

 • Uwagi:

  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty! Do autokaru OBOZY za granicą można wziąć 1 bagaż główny i bagaż podręczny. Wycieczki fakultatywne realizowane w zależności od liczby chętnych, wstęp na dyskotekę od 16 r.ż. W drodze na opłacenie posiłków oraz toaletę przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Zalecamy posiadanie karty EKUZ. Organizatorem jest Biuro Turystyczne Czerwiński Travel.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Dopłaty do miejsc wsiadania (obowiązkowo): Gdańsk +180 zł, Toruń, Bydgoszcz +160 zł, Warszawa, Łódź +100 zł, Lublin, Rzeszów +120 zł, Tarnów, Częstochowa, Piotrków Trybunalski + 100 zł, Radom, Kielce + 80 zł, Katowice, Kraków +50 zł.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook