Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta

Hiszpania – Lloret de Mar

obóz młodzieżowy 14 – 18 lat

LLORET de MAR

stolica rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa piaszczysta plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na turystów gwarantowane atrakcje – hiszpańskie dyskoteki, które należą do najpopularniejszych na świecie.

Hotel Guitart Central Park***/Samba***

 • Położenie

  w ścisłym centrum Lloret de Mar, około 400 metrów od plaży.

 • Do dyspozycji

  restauracja, kawiarnia, 3 bezpłatne baseny (Guitard) lub 1 basen (Samba), świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

 • Wyżywienie

  Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

 • Transport

  autokar klasy LUX.

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię.

 • Dzień 2

  Przyjazd do Wenecji (przerwa w podróży 9 godzin). Przejazd promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem: Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, most Rialto i Most Akademii (bilety wstępu, przewodnik, opłaty miejscowe oraz prom dodatkowo płatne z wydatków programowych). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.

 • Dzień 3

  Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godz. popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 • Dzień 3 - 10

  Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni (7 noclegów). W trakcie pobytu w programie:

  • całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony – zwiedzanie: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka z katedrą Św.Eulali, port, wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 25 €), wieczorem pokazy grających fontann.

   wycieczka autokarowa do Blanes: skały Sao Palomera, promenada, port.

   plażowanie, konkurs wiedzy Viva Espana, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe

   Program fakultatywny (dla chętnych): miasteczko wodne – ok. 30 Є; karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia -dla osób od 16 lat) cena 30-50 Є (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście 10-15 Є; rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – ok. 24-26 Є.

 • Dzień 10

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowych. Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.

 • Dzień 11

  Przejazd przez Włochy w okolice Werony – całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych), czas pobytu ok. 9 godzin. Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.

 • Dzień 12

  Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy.

Cennik

termin cena
01.07 - 12.07.2021 2 199 zł
08.07 - 19.07.2021 2 199 zł
15.07 - 26.07.2021 2 199 zł
22.07 - 02.08.2021 2 199 zł
29.07 - 09.08.2021 2 199 zł
05.08 - 16.08.2021 2 199 zł
 • Cena obejmuje:

  przejazd autokarem; zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii; wyżywienie wg programu; ubezpieczenie AXA – KL (20.000€ z chorobami przewlekłymi w cenie), NW (3000€), bagaż (250€), opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w kwocie 10 zł/os.

 • Dodatkowo płatne:

  dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. Na obligatoryjne bilety wstępu i realizację programu (Wenecja oraz Gardaland) należy przygotować ok. 60 €. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych. Wyjazdy z miejsc antenowych (Kielce + 100 zł); Gwarancja pokój 2 osobowy +250 zł; Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji +70 zł; Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + CP +145 zł;

 • Uwagi:

  Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 70–100 EUR. Opłata turystyczna Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu 5 EUR/pobyt dla osób powyżej 16 roku. Organizatorem imprezy jest Biuro Podróży KOLIBER.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: Rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook