Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta

Chorwacja - Drvenik

wiek 13 - 18 lat

DRVENIK

urocze miasteczko turystyczne położone w południowej części Riwiery Makarskiej. Ulokowany pomiędzy dwoma zatokami, Donje Vala i Gornaja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo, gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób.

Pensjonat HERCEG**/***

 • Położenie

  przeznaczony dla mołodzieży kompleks trzech budynków położonych około 200 metrów od morza i 30 km od Makarskiej.

 • Do dyspozycji

  stoły do gry w ping-ponga, świetlica, duży taras. Około 200 metrów od pensjonatu, na terenie szkoły znajdują się boiska do gry w piłkę.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 2–5 osobowe z łazienkami. Większość pokoi z balkonami lub dostępem do tarasu i widokiem na morze.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie śniadanie kontynentalne wzmocnione, dwudaniowy obiad (zupa, drugie danie z sałatką, deser), kolacja z deserem. Woda do posiłków. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem + suchy prowiant.

 • Transport

  autokar klasy LUX

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd wg rozkładu jazdy.

 • Dzień 2

  Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowanie, aklimatyzacja.

 • Dzień 3 - 10

  • Realizacja programu Wodna Przygoda (dla chętnych):

Rozgrzewka na sucho – rozgrzewka może mieć różny charakter, a także składać się z różnych zestawów ćwiczeń. Instruktorzy przed każdym wejściem do wody prowadzić będą przyjemne ćwiczenia dostosowane do wieku i możliwości uczestników.
Style pływackie i zawody pływackie – nauka i doskonalenie pływania różnymi stylami (w zależności od poziomu zaawansowania): grzbietowy, kraul, klasyczny i motylkowy. W programie również zawody pływackie i nagrody dla najlepszych!
Gry i zabawy w wodzie – oprócz treningu pływania nie zabraknie też dobrej zabawy: piłka wodna, water polo, zdobywanie tratwy, aquaaerobic i inne gry wodne – to wszystko, co pomoże nam w doskonaleniu zdolności motorycznych przy okazji dobrej zabawy.
Nauka nurkowania swobodnego – snorkelingu – podstawy teorii nurkowania, nauka nurkowania w sprzęcie ABC (maska, fajka, płetwy), wydmuchiwanie maski oraz nauka zakładania sprzętu pod wodą, podwodny tor przeszkód, komunikowanie się pod wodą.
Elementy ratownictwa wodnego – sposoby utrzymywania się na powierzchni wody i pozycje w przypadku kurczy mięśni. Podstawy i sposoby holowania w wodzie, Wykonywanie skoków ratunkowych i innych sposobów bezpiecznego wejścia do wody, Pierwsza pomoc niezbędna w ratownictwie wodnym. Symulowane akcje ratunkowe z wykorzystaniem podręcznego sprzętu.
Zajęcia kondycyjne – pływanie, jak każda dyscyplina sportu, wymaga odpowiedniego przygotowania kondycyjnego, dlatego uczestnicy poznają zasady poprawnej rozgrzewki, treningu wydolnościowego, stretchingu (ćwiczeń rozciągających) oraz podstawy stosowania odnowy biologicznej. Dla chętnych również zajęcia z crossfitu i stretchingu.
UWAGA! Warto zabrać własne: maskę, fajkę i płetwy!
 • plażowanie, zajęcia sportowe, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy,

 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych:

  • DUBROWNIK – miasto białych marmurów, czyli sławna „Perła Adriatyku”, jest jednym z najpiękniejszych miast w Chorwacji. To jedna z najlepiej zachowanych twierdz kupieckich średniowiecza. Dubrownik do dnia dzisiejszego jest unikalnym zabytkiem architektury, który został wpisany na listę zabytków UNESCO, a na dodatek kręcono tu znany serial „Gra o tron”. Cena ok. 40 €/os.

  • SPLIT I OMIŚ – w Splicie, wpisanym na listę UNESCO, zobaczycie m.in. Pałac Dioklecjana, Świątynie Jowisza, Katedrę św. Dujmy. Omiś to dawne gniazdo pirackie, pełne uroku, przepięknie położone miasteczko w ujściu rzeki Cetiny. Cena ok. 30 EUR/os.

  • RAFTING NA RZECE CETINA – niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji! Rafting podniesie Ci adrenalinę odpowiednio wysoko, a potem opowieściom nie będzie końca. Spływ nie wymaga wcześniejszego przygotowania, uczestnicy mają kaski, kapoki. Nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony skiper. Z własnego wyposażenia potrzebne są buty do wody. Cena ok. 30 €/os.

  • REJS PROMEM NA WYSPĘ KORCULA – wyspa podróżnika Marco Polo przyciąga wszystkich, których interesuje przyroda, piękne plaże i niesamowite widoki! Na wyspie zwiedzicie miasto Korcula, nazywane kiedyś „murowanym miastem”. Cena ok. 25 €/os.

 • Dzień 11

  Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. W drodze powrotnej wycieczka do Trogiru – zwiedzanie miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Wyjazd w kierunku kraju (podczas postojów posiłki płatne we własnym zakresie).

 • Dzień 12

  Przejazd przez Czechy lub Słowację. Przyjazd do Polski.

Cennik

termin cena
27.06 - 08.07.2021 1 890 zł
06.07 - 17.07.2021 1 950 zł
15.07 - 26.07.2021 1 950 zł
24.07 - 04.08.2021 1 950 zł
02.08 - 13.08.2021 1 950 zł
11.08 - 22.08.2021 1 890 zł

 

 • Cena obejmuje:

  9 noclegów w pokojach z łazienkami; 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), suchy prowiant na drogę powrotną; opiekę kadry pedagogicznej, opiekę pilota i rezydenta, miejscową opiekę medyczną; przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV); ubezpieczenie Signal Iduna KL 10 000 EUR, NNW 7000 zł i bagaż – 800 zł; w drodze powrotnej wycieczka do Trogiru; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  wyjazd z miast antenowych (Kielce + 90 zł); zwrotna kaucja 15 € (pobierana w autokarze i zwracana w ostatnim dniu po sprawdzeniu pokoi); obowiązkowa opłata klimatyczna 15 € (płatna w autokarze); opłata za korzystanie z przewodnika miejskiego w Trogirze 5 € (obowiązkowe); napoje do posiłków; - wycieczki fakultatywne; świadczenia nie wymienione w ofercie.

 • Uwagi:

  Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00. Turnus rozpoczyna się obiadem i kończy śniadaniem + suchy prowiant. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowo¬du osobistego lub paszportu ważne¬go minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe około 100 € + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przy¬datne drobne pieniądze. Koniecznie za¬brać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowo posiadanie karty EKUZ. Organizatorem jest Biuro Podróży INDEX.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  UWAGA: na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 10 osób). Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny wyjazdu mogą ulec zmianie. Godziny odjazdów i powrotów uzależnione są od warunków drogowych i kolejek na przejściach drogowych. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook