Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Hiszpania – Lloret de Mar samolotem

Hiszpania – Lloret de Mar samolotem

obóz młodzieżowy 13 – 19 lat

Lloret de Mar

to doskonałe miejsce na wakacje. Młodzież z całego świata przybywa tu co roku, żeby spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy.

Lloret de Mar - stolica rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa piaszczysta plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na turystów gwarantowane atrakcje - hiszpańskie dyskoteki, które należą do najpopularniejszych na świecie.

Hotel Guitart Central Park***/Samba***

 • Położenie

  położone około 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar.

 • Do dyspozycji

  3 baseny (Guitart) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny)

 • Zakwaterowanie

  3, 4-osobowe z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

 • Wyżywienie

  Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przelotu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

 • Transport

  samolot rejsowy.

Program

 • Dzień 1

Zbiórka na lotnisku Okęcie-Warszawa o godzinie 06.30. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na ok. 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem PLL LOT do Barcelony o godzinie 09.05. Przylot na lotnisko El Prat  w Barcelonie ok. godz. 12.20. Odprawa paszportowo-bagażowa.
Przejazd na zwiedzanie Barcelony: katedra Sagrada Familia, La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalii, Park Guell (bilet płatny w ramach opłaty za program), wzgórze Montjuic,  Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych około 25-28 euro). Wieczorem przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Nocleg..

 • Dzień 2 - 8

  Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar. W trakcie pobytu w programie:
  • wycieczka do Blanes - skała Sao Palomera, promenada, plażowanie

   wycieczka piesza na zamek Castel en Playa

   wycieczka do ogrodu botanicznego Santa Clotilda lub Pinja Rosa (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych)

   gra miejska,  gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, konkurs wiedzy Viva Espana

   plażowanie, bezpłatne korzystanie z  basenu

   Program fakultatywny (dla chętnych): miasteczko wodne - ok. 30-33 Є; karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat): cena 30-50 Є (zależy od dyskoteki), jedno wejście to cena ok. 12-15 Є; rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 25 Є

 • Dzień 9

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu o godzinie 09.00, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony o godzinie 13.10. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa o 16.15. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

 

Cennik

termin cena
26.06 - 03.07.2022 3 150 zł
02.07 - 10.07.2022 3 295 zł
15.07 - 23.07.2022 3 295 zł
23.07 - 31.07.2022 3 295 zł

     

 • Cena obejmuje:

  przelot samolotem rejsowym PLL LOT w klasie ekonomicznej, opłaty lotniskowe, 8 lub 7 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava – pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, wyżywienie wg opisu, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA – KL (20 000 € z chorobami przewlekłymi i leczeniem Covid-19 w cenie), NW (15000 zł), bagaż (2000 zł), opiekę pedagogiczną, hiszpańską opiekę medyczną, opiekę kierownika-rezydenta, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  opłaty na realizację programu, transfer autokarem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz program fakultatywny. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. Na realizację programu (transfery autokarem, bilety wstępu i realizację programu w Barcelonie i w Lloret de Mar) należy przygotować kwotę 65 €– opłata obowiązkowa u rezydenta + bilet wstępu FC Barcelona około 25-28 euro (dla chętnych) + program fakultatywny (dla chętnych). Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 80-100 €.Opłata klimatyczna w Lloret de Mar dla osób powyżej 16 roku - 10 € za pobyt.

 • Uwagi:

  Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika. Do wyjazdu na obóz może być wymagany ważny Europejski Certyfikat Covid-19 (osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy). Organizatorem imprezy jest Biuro Podróży KOLIBER.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook