Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Hiszpania – Francja

Hiszpania – Francja

obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Lloret de Mar

stolica rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa piaszczysta plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na turystów gwarantowane atrakcje – hiszpańskie dyskoteki, które należą do najpopularniejszych na świecie.

Hotel Guitart Central Park***/Samba***/Don Juan Resort***/****

 • Położenie

  około 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar.

 • Do dyspozycji

  2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami, z klimatyzacją w cenie.

 • Wyżywienie

  Francja: 1 gorąca obiadokolacja, 1 śniadanie kontynentalne, Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad + suchy prowiant w dniu wyjazdu. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.

 • Transport

  autokar

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez Niemcy.

 • Dzień 2

  Przejazd przez Niemcy, Francję do Paryża. Około południa przyjazd do EURODISNEYLANDU – całodzienna zabawa w parku rozrywki (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych). Na miejscu istnieje możliwość zakupu posiłków w cenie od ok. 15 €. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu sieciowym Formule 1 lub Premiere Classe (pokoje 3-osobowe z umywalką – WC i łazienki na korytarzach).

 • Dzień 3

  Śniadanie kontynentalne. Wyjazd na całodzienne zwie-dzanie Paryża. Spacer z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych wjazd na III poziom – płatny dodatkowo ok. 15 €), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame, rejs statkiem po Sekwanie (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych). Obiadokolacja. W godzinach wieczornych wyjazd do Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

 • Dzień  4

  Śniadanie we własnym zakresie. W zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Carcassonne (zamek i twierdza). Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowo-wieczornych, kolacja, zakwaterowanie.

 • Dzień 4-11

  Pobyt w  Lloret de Mar – 8 dni (7 noclegów). W trakcie pobytu w programie:

 • całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony, m.in. katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalli, port, Wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dla chętnych płatny ok. 25-28 €), wieczorem pokazy grających fontann.
 • plażowanie, bezpłatne korzystanie z basenu, konkurs wiedzy Viva Espana, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe
 • Program fakultatywny (dla chętnych)
  - miasteczko wodne - ok. 35 €
  - karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia – dla osób od 16 lat), cena 30-50 € (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście 15-18 €
  - rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – ok. 30-35 €
 • Dzień 11

  Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Czas wolny. Obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowych. Późnym wieczorem przyjazd do Francji – w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Przejazd do Włoch.

 • Dzień 12

  Przyjazd w okolice Werony w godzinach porannych, wypoczynek i zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND, czas pobytu ok. 9 godzin (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych). W godz. wieczornych wyjazd do Polski.

 • Dzień 13

  Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

Cennik

termin cena
28.06 - 10.07.2023
brak miejsc
05.07 - 17.07.2023
brak miejsc
12.07 - 24.07.2023
brak miejsc
19.07 - 31.07.2023
brak miejsc
26.07 - 07.08.2023
brak miejsc
02.08 - 14.08.2023
brak miejsc
  09.08 - 19.08.2023 *
brak miejsc
  14.08 - 24.08.2023 *
brak miejsc

* Wyjazd 11 dniowy. Pobyt wypoczynkowy w hotelu hiszpańskim 6 dni - 5nocy.

 • Cena obejmuje:

  przejazd autokarem, 1 nocleg w Paryżu, 8 dni (7 noclegów) pobytu w Lloret de Mar, wyżywienie wg programu + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie Signal Iduna – KL (20 000 € z chorobami przewlekłymi i leczeniem Covid-19 w cenie), NW (15 000 zł), bagaż (2 000 zł), opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, obowiązkową opłatę na TFG w wysokości 10 zł oraz obowiązkową opłatę na TFP w kwocie 10 zł, podatek VAT marża.

 • Dodatkowo płatne:

  bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, dopłaty antenowe, dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, program fakultatywny. Na obligatoryjne bilety wstępu i opłaty rezerwacyjne parków rozrywki (Disneyland i Gardaland), rejs statkiem po Sekwanie w Paryżu i opłaty wjazdowe do Paryża należy przeznaczyć kwotę ok. 150 €. Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu – 10 €/pobyt dla osób powyżej 16 lat.

 • Uwagi:

  Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100 €. Wyjazd 11 dniowy. Pobyt wypoczynkowy w hotelu hiszpańskim 6 dni - 5nocy. Program bez zmian. Organizatorem jest Centrum Podróży Koliber z Lublina.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook