Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Hiszpania – Włochy

Hiszpania – Włochy

obóz młodzieżowy 14 – 18 lat

LLORET de MAR

stolica rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa piaszczysta plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na turystów gwarantowane atrakcje – hiszpańskie dyskoteki, które należą do najpopularniejszych na świecie.

Hotel Guitart Central Park***/Samba***/Don Juan Resort***/****

 • Położenie

  około 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar.

 • Do dyspozycji

  2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

 • Wyżywienie

  Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

 • Transport

  autokar klasy LUX.

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię.

 • Dzień 2

  Przyjazd do Wenecji w godzinach porannych – przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem: Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, most Rialto i Most Akademii (przewodnik, opłaty miejscowe oraz prom dodatkowo płatne z wydatków programowych). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.

 • Dzień 3

  Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godzinach popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

 • Dzień 3 - 10

  Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni (7 noclegów). W trakcie pobytu w programie:

  • całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony - zwiedzanie: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalii, port, wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok. 25-28 €), wieczorem pokazy grających fontann.

   wycieczka autokarowa do Blanes: skały Sao Palomera, promenada, port.

   plażowanie, konkurs wiedzy Viva Espana, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe.

   Program fakultatywny (dla chętnych, płatny dodatkowo):
   - miasteczko wodne – ok. 35 €,
   - karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia dla osób od 16 lat) cena 30-50 €, pojedyncze wejście 15-18 €
   - rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku 30-35 €

 • Dzień 10

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowych. Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.

 • Dzień 11

  Przejazd przez Włochy w okolice Werony – całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych), czas pobytu ok. 9 godzin. Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.

 • Dzień 12

  Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy.

Cennik

termin cena
29.06 - 10.07.2023
brak miejsc
06.07 - 17.07.2023
brak miejsc
13.07 - 24.07.2023
brak miejsc
20.07 - 31.07.2023
brak miejsc
27.07 - 07.08.2023
brak miejsc
03.08 - 14.08.2023
brak miejsc

 

 • Cena obejmuje:

  przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA – KL (20 000 € z chorobami przewlekłymi i leczeniem Covid-19 w cenie), NW (15 000 zł), bagaż (2 000 zł), opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, obowiązkową opłatę na TFG w wysokości 10 zł oraz obowiązkową opłatę na TFP w kwocie 10 zł, podatek VAT marża.

 • Dodatkowo płatne:

  dopłata do wyjazdów z poszczególnych miast, dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz program fakultatywny. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. Na obligatoryjne bilety wstępu i realizację programu (Wenecja oraz Gardaland) należy przygotować ok. 75-80 €. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu 10 €/pobyt dla osób powyżej 16 roku życia.

 • Uwagi:

  Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok. 100 €. Organizatorem jest Centrum Podróży Koliber z Lublina.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: Rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook