Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Hiszpania + Parki Rozrywki z Kielc

Hiszpania + Parki Rozrywki z Kielc

obóz młodzieżowy 14 – 18 lat

LLORET de MAR

stolica rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa piaszczysta plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na turystów gwarantowane atrakcje – hiszpańskie dyskoteki, które należą do najpopularniejszych na świecie.

Hotel Guitart Central Park***/Samba***/Don Juan Resort***/****

 • Położenie

  w centrum Lloret de Mar, około 400 metrów od plaży.

 • Do dyspozycji

  2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

 • Wyżywienie

  Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

 • Transport

  autokar (WC, barek, TV, klimatyzacja)

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy – Kielce bez dopłaty. Przejazd przez Czechy, Austrię.

 • Dzień 2

  Przyjazd do Niemiec w godz. porannych w okolice Fryburga do Rust. Całodzienna zabawa w Parku Rozrywki EUROPA PARK (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych). Wieczorem wyjazd z Niemiec. Nocny przejazd przez Francję.

 • Dzień 3

  Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava do Girony – spacer po starym mieście. Przejazd do Lloret de Mar. Zakwaterowanie od godz. 14.00. Spotkanie organizacyjne. Obiadokolacja. Wieczorny spacer, zapoznanie z okolicą. Nocleg.

 • Dzień 3 - 10

  Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni (7 noclegów). W trakcie pobytu w programie:

  • Barcelona – wycieczka do stolicy Katalonii. Zwiedzanie: wzgórze Montjuic, Stadion Olimpijski, katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalii, Łuk Trumfalny, Stadion FC Barcelona (z powodu remontu tylko z zewnątrz), budowle Gaudiego (z zewnątrz): Casa Milla i Casa Batlo.

   wycieczka na zamek Castel en Playa i do zatoki Cala Banys

   gra miejska, plażowanie, korzystanie z basenu, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe.

   Program fakultatywny (dla chętnych, płatny dodatkowo):

   - miasteczko wodne – ok. 35-40 €,

   - karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia dla osób od 16 lat) cena ok. 30-50 €, pojedyncze wejście 15-18 €

   - rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku ok. 35 €

 • Dzień 10

  Śniadanie. Wykwaterowanie do godz. 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd w godz. popołudniowych. Przejazd przez Francję. Wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.

 • Dzień 11

  Przejazd przez Włochy w okolice Werony – całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki GARDALAND (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych), czas pobytu około 9 godzin. Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.

 • Dzień 12

  Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy.

Cennik

termin cena
01.08 - 12.08.2024 3 520 zł

 

 • Cena obejmuje:

  przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż), opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, obowiązkową opłatę na TFG w kwocie 10 zł, obowiązkową opłatę na TFP w kwocie 10 zł, podatek VAT.

 • Dodatkowo płatne:

  dopłata do wyjazdów z poszczególnych miast, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz program fakultatywny. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. Na obligatoryjne bilety wstępu do parków i realizację programu należy przygotować ok. 110 € (zbierane w autokarze). Pozostałe bilety wstępu dla chętnych. Opłata turystyczna w Lloret de Mar dodatkowo płatna w hotelu 10 €/pobyt dla osób powyżej 16 roku życia. dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji +130 zł, gwarancja niezmienności ceny imprezy +99 zł, zakwaterowanie w pokoju 2-os. +350 zł/os. (należy podać nazwisko 2 osoby).

 • Uwagi:

  Zalecamy zabranie karty EKUZ. Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane kieszonkowe ok. 100 €.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  Szczegółowy rozkład jazdy w zakładce: Rozkład jazdy.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook