Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Malta - Obóz Językowy samolotem

Malta - Obóz Językowy samolotem

wiek uczestników 12-18 lat

Swieqi / Pembroke

Malta - zachwyca śródziemnomorskim klimatem i krystalicznie czystą wodą, a także śladami burzliwej i skomplikowanej historii w postaci zapierających dech w piersiach budowli i dzieł sztuki umieszczonych na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nasz obóz łączy ze sobą letni wypoczynek z doskonaleniem znajomości języka angielskiego, który funkcjonuje tu na równi z maltańskim językiem urzędowym. Młodzież ma zarówno zajęcia w klasach, prowadzone przez native speakerów w międzynarodowej szkole językowej, jak i ćwiczenia językowe w terenie rozbudzające w uczestnikach potrzebę używania języka w codziennych sytuacjach. Dodatkowym atutem jest zakwaterowanie u rodzin maltańskich, dzięki czemu obozowicze mają żywy i bezpośredni kontakt z językiem angielskim, kulturą i życiem codziennym maltańczyków. W czasie pozalekcyjnym proponujemy zwiedzanie największych atrakcji Malty, odpoczynek, plażowanie i zabawy integracyjne.

zakwaterowanie u rodzin maltańskich

 • Zakwaterowanie

  u rodzin maltańskich, głównie w miejscowościach Swieqi i Pembroke, w odległości 5-20 minut pieszo od szkoły językowej. Rodziny goszczące są sprawdzone i starannie dobrane przez szkołę. Każda rodzina przyjmuje 2, 3 lub 4 osoby z grupy obozowej, może także gościć młodzież z innych krajów.

 • Wyżywienie

  W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki: śniadania: płatki z mlekiem, tosty z dżemem, herbata lub kawa. Lunch: kanapka, owoc, woda (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu). Obiadokolacja: jednodaniowy ciepły posiłek, woda.

 • Transport

  samolot

Program

Nauka języka odbywa się w renomowanej maltańskiej szkole językowej Link School of English, w grupach międzynarodowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. Szkoła posiada akredytację FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta). Ośrodek nauczania znajduje się w miejscowości Swieqi.
 
PROGRAM "A"
 • Dzień 1

  Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie.

 • Dzień 2

  PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola ok. 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy.

 • Dzień 3

  Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Ćwiczenia językowe – projekcja filmu w języku angielskim i dyskusja. Wieczorem: dyskoteka.

 • Dzień 4

  Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. VALLETTA – zwiedzanie stolicy Malty z lokalnym przewodnikiem w języku angielskim. Dla chętnych wejście do Katedry św. Jana (płatne dodatkowo ok. 8 EUR). Wieczór integracyjny.

 • Dzień 5

  Zajęcia językowe w klasach. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy.

 • Dzień 6

  Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe – dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem oraz ćwiczenia językowe podczas zwiedzania MDINA – malownicze, średniowieczne miasto, dawna stolica Malty, współcześnie plan zdjęciowy wielu filmów. RABAT – zwiedzanie Kościoła Św. Pawła. Wieczorem: gry i zabawy.

 • Dzień 7

  COMINO – wycieczka na trzecią co do wielkości wyspę położoną pomiędzy Maltą i Gozo. Plażowanie na „Błękitnej Lagunie”. Uwaga: Koszt wypożyczenia leżaka i parasola – ok. 10 EUR.

 • Dzień 8

Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.

 
PROGRAM "B"
 • Dzień 1

  Wylot na Maltę, transfer z lotniska do rodzin goszczących, zakwaterowanie.

 • Dzień 2

  PIASZCZYSTA PLAŻA – plażowanie i relaks na jednej z najładniejszych maltańskich plaż. Uwaga: koszt wypożyczenia leżaka i parasola – ok 10 EUR. Po powrocie spacer zapoznawczy po okolicy.

 • Dzień 3

  Zajęcia językowe w klasach. Gra terenowa „treasure hunt”. Ćwiczenia językowe – projekcja filmu w języku angielskim i dyskusja. Wieczorem: dyskoteka.

 • Dzień 4

  Zajęcia językowe w klasach. Warsztaty językowe – dodatkowe zajęcia na wybrany temat. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. Po południu – plażowanie. MDINA – wieczorny wyjazd do dawnej stolicy Malty.

 • Dzień 5

  Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. SLIEMA – jeden z głównych nadmorskich kurortów Malty, centrum handlowe i rozrywkowe wyspy. VALETTA – spacer po stolicy Malty. Wieczorem: gry i zabawy.

 • Dzień 6

  Zajęcia językowe w klasach. Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. TRZY MIASTA: Vittoriosa, Cospicua i Senglea, zwiedzanie z języku angielskim z lokalnym przewodnikiem. Wieczorem: integracja na plaży.

 • Dzień 7

  Ćwiczenia językowe podczas zwiedzania. GOZO – zwiedzanie w języku angielskim z lokalnym przewodnikiem: Dwejra – widok na malownicze Azure Window, zwiedzanie Victorii – stolicy Gozo, relaks w Xlendi Bay. Wieczorem: spacer i plażowanie.

 • Dzień 8

Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot. Przylot do Polski wg rozkładu.

 

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

 

Cennik

Rezerwuj
Termin Cena za os.
Brak oferty speniajcej podane kryteria
 • Cena obejmuje:

  Zakwaterowanie u rodzin maltańskich: 7 noclegów; wyżywienie: 3x dziennie (śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja); ćwiczenia językowe w terenie; opieka pedagogiczna; ubezpieczenie AXA NNW, KL i bagaż.

 • Dodatkowo płatne:

  transport: przelot samolotem na trasie Warszawa – Malta – Warszawa – 1100 PLN; Pakiet kursu 190 EUR - dodatkowa, obowiązkowa opłata 190 EUR zawiera: 16 lekcji języka angielskiego, każda lekcja trwa 45 minut; test kwalifikacyjny; materiały do nauki; certyfikat ukończenia kursu; transfer z lotniska na Malcie (w dniu przylotu i wylotu); koszt wstępów i realizacji programu zwiedzania.

 • Uwagi:

  Przelot Warszawa – Malta – Warszawa liniami lotniczymi Air Malta; dopuszczalny limit bagażu głównego – 20 kg, bagażu podręcznego – 7 kg. Rozkład lotów i godzina zbiórki będą podane na 3 dni przed wylotem. Uwaga! W trakcie przelotu uczewstnicy dostają kanapkę i małą butelkę wody. PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ: ważny paszport lub dowód osobisty; legitymację szkolną; zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale; kieszonkowe (sugerujemy ok. 8-10 EUR na dzień); koszt wypożyczenia leżaka i parasola: PROGRAM „A” - 20 EUR, PROGRAM „B” - 10 EUR; koszt wejścia do Katedry św Jana w Vallettcie (PROGRAM „A”) - ok 8 EUR; mały podręczny plecak; wygodne buty; nakrycie głowy; ręcznik i kosmetyki; adaptor do kontaktów elektrycznych; krem do opalania z wysokim filtrem (min. 30); notes z długopisem; kieszonkowy słownik. UWAGI: dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty. Organizatorem jest Biuro Turystyki i Wypoczynku ATAS.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook