Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Hiszpania – Lloret de Mar samolotem

Hiszpania – Lloret de Mar samolotem

obóz młodzieżowy 14 – 18 lat

Lloret de Mar

to doskonałe miejsce na wakacje. Młodzież z całego świata przybywa tu co roku, żeby spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy.

Lloret de Mar - stolica rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa piaszczysta plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na turystów gwarantowane atrakcje - hiszpańskie dyskoteki, które należą do najpopularniejszych na świecie.

Hotel Guitart Central Park***/Samba***

 • Położenie

  około 400 m od plaży i około 400 m od centrum.

 • Do dyspozycji

  3 baseny (Guitart) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny).

 • Zakwaterowanie

  pokoje 3 i 4 osobowe z łazienkami. Klimatyzacja w pokojach w cenie.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

 • Transport

  samolot – hiszpańskie linie lotnicze.

Program

 • Dzień 1

na lotnisku Warszawa – Okęcie. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem do Barcelony. Przylot na lotnisko El Prat w Barcelonie. Odprawa paszportowo-bagażowa. Przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Wieczorny spacer po kurorcie – czas wolny. Nocleg. UWAGA: W przypadku przylotu do Hiszpanii w godzinach wieczornych w tym dniu nie będzie kolacji w hotelu.

 • Dzień 2 - 9

  Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar. W trakcie pobytu w programie:
  • wycieczka autokarowa do Barcelony: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych ok 20-22 €), wieczorem pokazy grających fontann;

   plażowanie;

   gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe;

   program fakultatywny: miasteczko wodne – ok. 30 €; wieczór hiszpański + pokazy flamenco – ok. 26 €; karnet dyskoteki (min. 4 wejścia dla osób od 16 lat) 26-28 €; rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – ok. 24 € (bilet w 2 strony).

 • Dzień 10

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

 

 

 

Cennik

termin cena
16.07 - 25.07.2019 3 095 zł
 • Cena obejmuje:

  przelot samolotem w klasie ekonomicznej; opłaty lotniskowe; 9 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava – pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami; wyżywienie wg opisu; ubezpieczenie AXA – KL (20000 € z wliczonymi chorobami przewlekłymi w cenie), NW (3000€), bagaż (250 €), opiekę pedagogiczną, hiszpańską opiekę medyczną, opiekę kierownika-rezydenta, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do funduszu gwarancyjnego w wysokości 10 zł.

 • Dodatkowo płatne:

  bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz program fakultatywny. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne. Na realizację programu (transfery autokarem i wycieczki) należy przygotować 65 € – opłata obowiązkowa u rezydenta + bilet wstępu FC Barcelona (dla chętnych) + program fakultatywny (dla chętnych). Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 80 – 100 €.

 • Uwagi:

  Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika. Opłata klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia – 5 € za pobyt. GODZINY LOTÓW DO POTWIERDZENIA NA 48 GODZIN PRZED ROZPOCZĘCIEM IMPREZY. Organizatorem imprezy jest Biuro Podróży KOLIBER.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook