Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Medjugorje

Medjugorje

Pielgrzymka

MEDJUGORJE

to miejscowość położona w południowej części Hercegowiny. Jest to bardzo znane i często odwiedzane miejsce pielgrzymkowe w Europie. Znajduje się tam kościół p.w. św. Jakuba. W pobliżu Medugorje położone są dwa wzgórza: Wzgórze Objawień (Podbrdo), Wzgórze Krzyża (Kriżevac). W miejscach objawień znajdują się krzyże, do których przymocowane są obrazki lub kawałki papieru z życzeniami, obietnicami i prośbami pielgrzymów.

Program

1 dzień (piątek): Zbiórka o godz. 6.00. Msza Św. na rozpoczęcie pielgrzynki. Wyjazd do Medjugorje. Przejazd przez Austrię, Słowenię, Chorwację (podczas podróży przerwa na goracy posiłek – płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR)

2 dzień (sobota): Przyjazd do MEDJUGORJE w godzinach porannych, zakwaterowanie, odpoczynek po podróży. Zapoznanie z okolicą, spotkanie z przewodnikiem – zwiedzanie Medugorie. O godz. 17.00 obiadokolacja. O godz. 18.00 różaniec i Msza Św. (międzynarodowa). Nocleg, dla chętnych czuwanie.      

3 dzień (niedziela): We wczesnych godzinach wyjście na GÓRĘ OBJAWIEŃ. Śniadanie. Udział we Mszy Św. Czas wolny. O 17.00 obiadokolacja. O godz. 18.00 różaniec. Nocleg, dla chętnych czuwanie.

4 dzień (poniedziałek): Wczesne śniadanie. Wyjazd do DUBROWNIKA. Rejs statkiem na WYSPĘ LOKRUM – Msza Św. polowa. Krótkie zwiedzanie wyspy, możliwość kąpieli w morzu. Powrót do Dubrownika – zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Powrót do Medugorje na obiadokolację. O godz. 18.00 różaniec. Nocleg, dla chętnych czuwanie.

5 dzień (wtorek): O godz. 06.00 wyjazd na GÓRĘ KRIŻEVAC – Droga Krzyżowa. Powrót na śniadanie. Czas wolny. Wyjazd do Ośrodka Osób Uzależnionych i Oazy Pokoju. O godz. 17.00 obiadokolacja. O godz. 18.00 różaniec. Nocleg, dla chętnych czuwanie.

6 dzień (środa): Śniadanie. Spotkanie z jedną z osób doświadczających objawienia w Medugorje (jeżeli będzie możliwość). Przejazd do MOSTARU – przejście przez kamienny most nad rzeką Neretwą, zwiedzanie: starówka Kujundziluk, Meczet, Dom Biśćevića. Przejazd na WODOSPADY KRAVICE. Powrót do Medugorje. O godz. 17.00 obiadokolacja. O godz. 18.00 różaniec. Nocleg, dla chętnych czuwanie.

7 dzień (czwartek): Wczesne śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do GROTY CHORWACKIEGO LOURDES w VEPRIĆ – Msza Św.. Odpoczynek nad Morzem Adriatyckim miejscowości OMIŠ (możliwość kąpieli). Dalsza podróż do Polski przez Chorwację, Słowenię, Austrię, Czechy (podczas podróży przerwa na posiłek – płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR).

8 dzień (piątek): Powrót do Polski w godzinach porannych.

Cennik

Termin Cena
18.05 - 25.05.2017 950 zł + 150 Euro
31.08 - 07.09.2017 950 zł + 150 Euro

 

  • Cena obejmuje:

    przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, DVD, barek), 4 noclegi w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami, wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, opiekę pilota, obecność opiekuna duchowego, ubezpieczenie NNW, KL i bagażu.

  • Dodatkowo płatne:

    bilety wstępu ok. 20 EUR, posiłki podczas podróży.

  • Uwagi:

    zabrać ze soba: ważny paszport, różaniec, wygodne obuwie, dobry humor, kieszonkowe na własne wydatki, pamiątki oraz posiłki podczas podróży, stroje kąpielowe.

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook