Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Włochy

Włochy

Pielgrzymka

Program

WENECJA – RZYM – MONTE CASSINO – WATYKAN – ASYŻ

 

 • 1 DZIEŃ:

Wyjazd z Kielc do Włoch o godz. 02.00. Przekroczenie granicy w Cieszynie, przejazd przez terytorium Czech i Austrii. W trakcie przejazdu będą organizowane, co kilka godzin, krótkie postoje. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji – zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 • 2 DZIEŃ:

Śniadanie. Przyjazd do WENECJI. Rejs tramwajem wodnym, zwiedzanie miasta – plac i bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto. Przyjazd do hotelu w okolice RZYMU - zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 • 3 DZIEŃ:

Śniadanie. Zwiedzanie RZYMU: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Święte Schody, następnie RZYM BAROKOWY: Plac Wenecki, Plac i Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Navona, Panteon. Po zwiedzaniu przejazd pod MONTE CASSINO – zwiedzanie Cmentarza Polskiego i Opactwa Benedyktynów. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 • 4 DZIEŃ:

Śniadanie. Wyjazd do WATYKANU – udział w niedzielnej Audiencji Generalnej u Papieża Franciszka na Placu Św. Piotra. Po zakończeniu audiencji zwiedzanie Bazyliki i Placu Św. Piotra oraz chwila zadumy nad grobem Ojca Świętego Jana Pawła II w kaplicy Św. Sebastiana. Następnie zwiedzanie RZYMU STAROŻYTNEGO: m.in. Forum Romanum, Kapitol, Coloseum na zakończenie Bazylika Św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu – obiadokolacja, nocleg.

 • 5 DZIEŃ:

Śniadanie. Przejazd do ASYŻU. Zwiedzanie: Bazylika Św. Franciszka, Kościół Św. Klary oraz Kościół Matki Boskiej Anielskiej. Po zwiedzaniu wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Włochy, Austrię. Obiad w drodze powrotnej.

 • 6 DZIEŃ:

Przejazd przez Czechy - powrót do kraju w godzinach porannych.

Cennik

Termin Cena
18.09 - 23.09.2017 brak
16.10 - 21.10.2017 brak
 • Cena obejmuje:

  transport autokarem wersji LUX /klimatyzacja, barek, DVD, WC, 4 noclegi hotele **/*** - pokoje 2, 3 - osobowe z łazienkami, TV SAT, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 1 obiad, usługę pilota-przewodnika, ubezpieczenie NW i KL, bagaż

 • Dodatkowo płatne:

  Każdy uczestnik powinien posiadać ok. 50 EUR na wydatki związane z programem (wstępy obiektów, bilety komunikacji miejskiej, lokalnych przewodników, wjazdy do miast); Cena nie obejmuje napojów do obiadokolacji; Dopłata do pokoju 1-osobowego – 180 zł;

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook