Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Dziwnów

Dziwnów

turnus rehabilitacyjny

Dziwnów

niewielka miejscowość nadmorska położona pomiędzy Bałtykiem a rzeką Dziwną na Mierzei Dziwnowskiej. Atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, czyste, ciepłe wody Bałtyku i uzdrowiskowy klimat powodują, że jest popularną miejscowością letniskową. Różnorodność akwenów wodnych otaczających Dziwnów sprawia, że można tu żeglować, nurkować i wędkować.

OWR RYBITWA

 • Położenie

  pomiędzy rzeką Dziwną a wybrzeżem Morza Bałtyckiego, w odległości około 250 m od piaszczystej plaży.

 • Do dyspozycji

  stołówka, świetlica, sala rehabilitacyjna, gabinety zabiegowe, gabinet lekarski, czajniki na korytarzach, grill, wyposażenie plażowe (parawan, koc, leżak). Dla osób korzystających z zabiegów do dyspozycji 1 ręcznik; Rehabilitacja: Ośrodek przystosowany jest do przyjmowania osób z następującymi schorzeniami: dysfunkcją narządu ruchu z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich; neurologicznymi; upośledzeniem umysłowym; psychiczną; epilepsją; układu krążenia; układu oddechowego; cukrzycą; układu pokarmowego; układu krwiotwórczego; schorzeniami kręgosłupa; wadami postawy.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami, TV-SAT, 1 duży ręcznik / osobę, czajnik, szklanki. Pokoje na parterze i pierwszym piętrze są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje);

 • Transport

  dojazd własny

Cennik

termin cena
26.04 - 10.05.2020 1 359 zł
10.05 - 23.05.2020 1 350 zł
23.09 - 06.10.2020 1 280 zł
 • Cena obejmuje:

  zakwaterowanie w pokojach z łazienkami; wyżywienie 3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje); opiekę medyczną; 2 zabiegi dziennie wg wskazań lekarza; 2 biesiady przy muzyce; ognisko z pieczeniem kiełbasek;

 • Dodatkowo płatne:

  opłata klimatyczna;

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook