Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Łazy

Łazy

turnus rehabilitacyjny

Łazy

niewielka  miejscowość letniskowa, położona na mierzei pomiędzy morzem a  jeziorami Jamno i Bukowo. Jej atuty to malowniczy krajobraz, szeroka plaża, świetne warunki do wędkowania w jeziorach, swoisty mikroklimat, szczególnie wskazany dla dzieci i osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych.

Ośrodek Wypoczynkowy "EGM-Łazy"

 • Położenie

  około 400 m od morza, w pobliżu jeziora Jamno.

 • Do dyspozycji

  odkryty basen i brodzik z podgrzewaną wodą położony na rozległym, zielonym ogrodzonym terenie, boiska do siatkówki, plac zabaw, sala bilardowa, sala ze stołami do ping-ponga, jadalnia, parking, miejsce na ognisko, grill, wypożyczalnia rowerów i drobnego sprzętu sportowego, mini siłownia, Zakres rehabilitacji prowadzony przez ośrodek: Ośrodek dysponuje różnymi zabiegami z zakresu masażu, fizjoterapii, światłolecznictwa, inhalacji.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 2 i 3-osobowe w budynkach dwukondygnacyjnych. Wszystkie wyposażone w łazienki, balkon, TV-SAT, lodówkę, czajnik, parawan i krzesło plażowe.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja). Diety płatne dodatkowo.

 • Transport

  dojazd własny

Cennik

termin cena
13.05 - 26.05.2017 1 190 zł
27.05 - 10.06.2017 1 280 zł
10.06 - 23.06.2017 1 460 zł

 

 • Cena obejmuje:

  zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami; wyżywienie trzy posiłki dziennie; badania lekarskie na początku i na końcu turnusu; całodobowa opieka lekarska na terenie ośrodka; 20 zabiegów dla uczestnika i opiekuna wg wskazań lekarza; korzystanie z infrastruktury sportowej w ośrodku; wieczorek taneczny; biesiada integracyjna przy ognisku z pieczeniem kiełbasek przy muzyce; gimnastyka zbiorowa; wycieczki piesze i spacery szlakami nadmorskimi; dostęp do Internetu bezprzewodowego;

 • Dodatkowo płatne:

  opłata klimatyczna

 • Uwagi:

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych nr OR/26/0009/10, oraz organizatorów turystyki nr 66/07.

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook