Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Dziwnówek

Dziwnówek

turnus rehabilitacyjny

Dziwnówek

jedna z miejscowości gminy Dziwnów, położona u nasady Mierzei Dziwnowskiej pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zatoką Wrzosowską. Największą atrakcją jest czyste morze oraz szeroka, piaszczysta i strzeżona plaża z drobnym i jasnym piaskiem, na którą schodzi się łagodnym zejściem obok ośrodka.

ORW ZORZA

 • Położenie

  nad samym morzem (100 metrów do plaży) z łagodnym zejściem na plażę, obok wydmy na dużym obszarze, z rozległym terenem rekreacyjnym.

 • Do dyspozycji

  boisko sportowe wielofunkcyjne (do siatkówki, koszykówki, kometki, tenisa ziemnego), miejsce na ognisko, stół do ping-ponga, wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego, pralnia dodatkowo płatna, wypożyczenie leżaka 40 zł/7 dni parawan 25 zł/7 dni parking ok. 20 zł/dzień, czajnik i suszarki ogólnodostępne na korytarzach.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 2 i 3 osobowe z pełnym wę-złem sanitarnym. Częściowo wyposażone w lodówki. Pokoje na parterze przystosowane są dla osób z dysfunkcją narządu ruchu. Kilka pokoi posiada łazienki przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, brak balkonów.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie. Posiłki serwowane.

 • Transport

  własny

Cennik

termin cena
07.05 - 16.05.2024 1 700 zł
17.05 - 26.05.2024 1 900 zł
28.05 - 10.06.2024 2 700 zł
 • Cena obejmuje:

  noclegi; wyżywienie 3 posiłki dziennie; wizyta lekarska; 2 zabiegi dziennie według wskazań lekarza; całodobowa opieka pielęgniarska i doraźna lekarska; program rekreacyjno-sportowy prowadzony przez animatora czasu wolnego; opiekę rezydenta.

 • Dodatkowo płatne:

  opłata klimatyczna płatna na miejscu, transport, ubezpieczenie NNW;

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook