Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Medjugorje

Medjugorje

Pielgrzymka

MEDJUGORJE

to miejscowość położona w południowej części Hercegowiny. Jest to bardzo znane i często odwiedzane miejsce pielgrzymkowe w Europie. Znajduje się tam kościół p.w. św. Jakuba. W pobliżu Medugorje położone są dwa wzgórza: Wzgórze Objawień (Podbrdo), Wzgórze Krzyża (Kriżevac). W miejscach objawień znajdują się krzyże, do których przymocowane są obrazki lub kawałki papieru z życzeniami, obietnicami i prośbami pielgrzymów.

autokarem / 8 dni

Program

1 dzień:
Zbiórka o godz. 6.00. Msza Św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Wyjazd do Medjugorje. Przejazd przez Austrię, Słowenię, Chorwację (podczas podróży przerwa na gorący posiłek – płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR).
 
2 dzień:
Przyjazd do MEDJUGORJE w godzinach porannych, zakwaterowanie, odpoczynek po podróży. Zapoznanie z okolicą, spotkanie z przewodnikiem – zwiedzanie Medjugorje. O godz. 17.00 obiadokolacja. O godz. 18.00 różaniec i Msza Św. (międzynarodowa). Nocleg, dla chętnych czuwanie.
 
3 dzień:
We wczesnych godzinach wyjście na GÓRĘ OBJAWIEŃ. Śniadanie. Udział we Mszy Św. Czas wolny. O 17.00 obiadokolacja. O godz. 18.00 różaniec. Nocleg, dla chętnych czuwanie.
 
4 dzień:
Wczesne śniadanie. Wyjazd do DUBROWNIKA. Rejs statkiem na WYSPĘ LOKRUM – Msza Św. polowa. Krótkie zwiedzanie wyspy, możliwość kąpieli w morzu. Powrót do Dubrownika – zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Powrót do Medjugorje na obiadokolację. O godz. 18.00 różaniec. Nocleg, dla chętnych czuwanie.
 
5 dzień:
O godz. 06.00 wyjazd na GÓRĘ KRIŻEVAC – Droga Krzyżowa. Powrót na śniadanie. Czas wolny. Wyjazd do Ośrodka Osób Uzależnionych i Oazy Pokoju. O godz. 17.00 obiadokolacja. O godz. 18.00 różaniec. Nocleg, dla chętnych czuwanie.
 
6 dzień:
Śniadanie. Spotkanie z jedną z osób doświadczających objawienia w Medjugorje (jeżeli będzie możliwość). Przejazd do MOSTARU – przejście przez kamienny most nad rzeką Neretwą, zwiedzanie: starówka Kujundziluk, Meczet, Dom Biśćevića. Przejazd na WODOSPADY KRAVICE. Powrót do Medjugorje. O godz. 17.00 obiadokolacja. O godz. 18.00 różaniec. Nocleg, dla chętnych czuwanie.
 
7 dzień:
Wczesne śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do GROTY CHORWACKIEGO LOURDES w VEPRIĆ – Msza Św. Odpoczynek nad Morzem Adriatyckim miejscowości OMIŠ (możliwość kąpieli). Dalsza podróż do Polski przez Chorwację, Słowenię, Austrię, Czechy (podczas podróży przerwa na posiłek – płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR).
 
8 dzień:
Powrót do Polski w godzinach porannych.

Cennik

termin cena
21.08 - 28.08.2018 900 zł + 150 EUR
09.09 - 16.09.2018 900 zł + 150 EUR

 

  • Cena obejmuje:

    przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, DVD, barek); 5 noclegów w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami; wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji; opiekę pilota; obecność opiekuna duchowego; ubezpieczenie NNW, KL i bagażu; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

  • Dodatkowo płatne:

    posiłki podczas podróży.

  • Uwagi:

    zabrać ze sobą: ważny paszport lub dowód osobisty wygodne obuwie, kieszonkowe na własne wydatki, pamiątki oraz posiłki podczas podróży, stroje kąpielowe.

Oferta w formacie PDF

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook