Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Grecja

Grecja

wycieczka objazdowa

Grecja

autokarem / 9 dni

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię lub Bułgarię.

 • Dzień 2

  Przyjazd na Riwierę Olimpijską. Zakwaterowanie w hotelu *** położonym ok. 200 m od przepięknej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza (leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne). Pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, balkonem oraz TV. Czas wolny, obiadokolacja i nocleg.

 • Dzień 3

  Śniadanie, wyjazd w kierunku Meteorów, znanych z unikatowych w skali światowej klasztorów bizantyjskich zawieszonych wśród skał. Klasztory zostały wybudowane i wykute na samych wierzchołkach olbrzymich skalnych wież o gładkich ścianach. Przejazd do Kalambaki – wsi znanej z pracowni ikon, czas wolny. Wizyta w Dolinie Tembi, gdzie znajduje się słynna kaplica św. Paraskiewy, wykuta w skale. Zbudowana została tuż przy jednym ze źródełek, które uważa się za przywracające młodość źródło Afrodyty - bogini piękna i młodości. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

 • Dzień 4

  Śniadanie, czas na odpoczynek i plażowanie, możliwość wzięcia udziału w wycieczce fakultatywnej. Obiadokolacja i nocleg.

 • Dzień 5

  Śniadanie, rejs statkiem wycieczkowym na bajkową wyspę Skiathos. Wycieczkę rozpoczyna przejazd do jednego z portów Tessalii, gdzie zaokrętujemy się na statek wycieczkowy i rozpoczniemy rejs, podczas którego odbędzie się taniec kapitański. Po dotarciu na wyspę Skiathos proponujemy krótki spacer na przylądek Bourtsi z widokiem na wieżę zegarową. Na wyspie czas wolny, następnie rejs na plaże Kukunaries zwaną „złotą plażą” - najładniejszą w Grecji, plażowanie i kąpiele morskie. Powrót do hotelu na obiadokolację, nocleg.

 • Dzień 6

  Śniadanie, czas na odpoczynek i plażowanie, możliwość wzięcia udziału w wycieczce fakultatywnej. Obiadokolacja i nocleg.

 • Dzień 7

  Po śniadaniu wyjazd na masyw Olimpu. Zajmuje on obszar założonego w 1937 r. najstarszego w Grecji Parku Narodowego pod patronatem UNESCO. Czar przyrody i dziewiczość krajobrazu idzie tu w parze z tradycją. Wioski położone u stóp masywu zachowały elementy tradycyjnej architektury oraz stylu budownictwa. Wizyta w pobliskim Litochoro - doskonałe miejsce wypadowe w Masyw Olimpu, czas wolny. Przejazd na zamek w Platamonas - twierdza wybudowana w XI w. w chwili obecnej stanowi miejsce spotkań teatralnych, koncertów i innych kulturalnych imprez w ramach Festiwalu Olimpijskiego – wizyta w starym Panteleimonas, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 • Dzień 8

  Śniadanie, około godziny 10.00 wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w kierunku Polski

 • Dzień 9

  Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

Cennik

termin
cena
osoba w pokoju 1-os.
cena
osoba w pokoju 2-os.
26.05 - 03.06.2018 2 089 zł 1 599 zł
15.09 - 23.09.2018 2 089 zł 1 599 zł

 

 • Cena obejmuje:

  Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, toaleta, cafe - bar, video), 6 noclegów w hotelu *** na Riwierze Olimpijskiej (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami), 6 śniadań, 6 obiadokolacji z deserem i wodą stołową, opiekę pilota, wycieczki ujęte w programie (Meteory – Kalambaka – Dolina Tembi; wyspa Skiatos; masyw Olimpu – Litochoro – Platamonas – Panteleimonas), ubezpieczenie Signal Iduna Polska (KL 10000 EUR, NW 15000 PLN, bagaż 800 PLN).

 • Dodatkowo płatne:

  Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz lokalnych przewodników - ok. 25 EUR (obligatoryjnie, płatne u pilota), napoi do kolacji (cola, fanta, piwo – płatne dodatkowo), wycieczki fakultatywne, opłaty za serwis plażowy, obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł/ os.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook