Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Grecja

Grecja

wycieczka objazdowa

Grecja

Program

 • Dzień 1

  Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię lub Bułgarię.

 • Dzień 2

  Przyjazd na Riwierę Olimpijską. Zakwaterowanie w hotelu*** położonym ok. 200 m od przepięknej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza (leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne). Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienką, balkonem oraz TV. Czas wolny, obiadokolacja i nocleg.

 • Dzień 3

  Śniadanie, wyjazd w kierunku Meteorów, znanych z unikatowych w skali światowej klasztorów bizantyjskich zawieszonych wśród skał. Klasztory zostały wybudowane i wykute na samych wierzchołkach olbrzymich skalnych wież o gładkich ścianach. Przejazd do Kalambaki – wsi znanej z pracowni ikon, czas wolny. Wizyta w Dolinie Tembi, gdzie znajduje się słynna kaplica św. Paraskiewy, wykuta w skale. Zbudowana została tuż przy jednym ze źródełek, które uważa się za przywracające młodość źródło Afrodyty – bogini piękna i młodości. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 • Dzień 4

  Śniadanie, czas na odpoczynek i plażowanie, możliwość wzięcia udziału w wycieczce fakultatywnej. Obiadokolacja i nocleg.

 • Dzień 5

  Śniadanie, rejs statkiem wycieczkowym na bajkową Wyspę Skiathos. Wycieczkę rozpoczyna przejazd do jednego z portów Tessalii, gdzie zaokrętujemy się na statek wycieczkowy i rozpoczniemy rejs, podczas którego odbędzie się taniec kapitański. Po dotarciu na wyspę Skiathos proponujemy krótki spacer na przylądek Bourtsi z widokiem na wieżę zegarową. Na wyspie czas wolny, następnie rejs na Plażę Kukunaries zwaną „złotą plażą” – najładniejszą w Grecji, plażowanie i kąpiele morskie. Powrót do hotelu na obiadokolację, nocleg.

 • Dzień 6

  Śniadanie, czas na odpoczynek i plażowanie, możliwość wzięcia udziału w wycieczce fakultatywnej. Obiadokolacja i nocleg.

 • Dzień 7

  Po śniadaniu wyjazd na masyw Olimpu. Zajmuje on obszar założonego w 1937 r. najstarszego w Grecji Parku Narodowego pod patronatem UNESCO. Czar przyrody i dziewiczość krajobrazu idzie tu w parze z tradycją. Wioski położone u stóp masywu zachowały elementy tradycyjnej architektury oraz stylu budownictwa. Wizyta w pobliskim Litochoro - doskonałe miejsce wypadowe w Masyw Olimpu, czas wolny. Przejazd na zamek w Platamonas - twierdza wybudowana w XI w. w chwili obecnej stanowi miejsce spotkań teatralnych, koncertów i innych kulturalnych imprez w ramach Festiwalu Olimpijskiego - wizyta w starym Panteleimonas, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 • Dzień 8

  Śniadanie, około godziny 10.00 wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Polski.

 • Dzień 9

  Zakończenie imprezy w godzinach południowych.

Cennik

termin cena
15.06 - 23.06.2017 1 599 zł
12.08 - 20.08.2017 1 599 zł
10.09 - 18.09.2017 1 599 zł

 

 • Cena obejmuje:

  Przejazd autokarem LUX, 6 noclegów w hotelu*** na Riwierze Olimpijskiej (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami), 6 śniadań, 6 obiadokolacji z deserem i wodą stołową, opiekę licencjonowanego pilota, wycieczki ujęte w programie, ubezpieczenie KL, KR, NNW, bagaż.

 • Dodatkowo płatne:

  Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: klasztor w Meteorach ok. 4 €, zamek w Platamonas ok. 3 €, napoi do kolacji (cola, fanta, piwo – płatne dodatkowo), wycieczek fakultatywnych, opłaty za serwis plażowy, opłat za połączenia antenowe, dopłaty do pokoju 1 os. – 490 zł.

 • Uwagi:

  Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uzależnione jest to od czasu przejazdów, godzin otwarcia oraz dostępności zwiedzanych obiektów. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie. W klasztorach obowiązuje skromne ubranie, tzn. dla kobiet spódnice (długość za kolano) i zasłonięte ramiona oraz dekolt, panowie długie spodnie. Organizatorem jest Biuro Podróży Iw Travel.

 • Miejsca wyjazdowe/Antenki:

  rozkład jazdy w zakładce: rozkład jazdy

Oferta w formacie PDF

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook