Jesteś tutaj: Strona główna » Nasza oferta » Mielno

Mielno

wypoczynek

Mielno

to dawna osada rybacka położona około 15 km od Koszalina. Pod względem walorów turystycznych i środowiska przyrodniczego należy do miejsc bardzo atrakcyjnych na polskim Wybrzeżu. Położone jest bezpośrednio w sąsiedztwie morza i jeziora Jamno. Posiada wiele obszarów leśnych, atrakcyjne szlaki turystyczne oraz specyficzny mikroklimat.

Ośrodek Wypoczynkowy BAŁTYK

 • Położenie

  3 budynki na ogrodzonym, monitorowanym terenie, w pasie nadmorskim, tuż za wydmami, 50 metrów od wejścia na plażę. W cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu pięknej, naturalnej zieleni. Kościół i punkt apteczny 300 metrów, centrum handlowo-rozrywkowe 600 metrów, a Jezioro Jamno 400 metrów od obiektu.

 • Do dyspozycji

  przytulna stołówka, biblioteka, świetlica, taras słoneczny z leżakami, mini siłownia na świeżym powietrzu, siłownia wewnętrzna, tereny zielone wokół ośrodka, boiska, grill. W budynkach 3 i 4-kondygnacyjnym znajdują się windy i szerokie loggie lub tarasy oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Ośrodek dysponuje basenem wewnętrznym.

 • Zakwaterowanie

  pokoje 2-osobowe z łazienkami i TV. Na wyposażeniu pokoi znajdują się: sprzęt plażowy (parawan + leżak), 1 średni ręcznik dla każdej osoby. Czajniki do dyspozycji gości znajdują się na korytarzach.

 • Wyżywienie

  3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje).

 • Transport

  dojazd własny

Cennik

termin cena
22.05 - 01.06.2024 2 320 zł
01.06 - 11.06.2024 2 320 zł
 • Cena obejmuje:

  noclegi (23 pokoje 2-osobowe z łazienkami), wyżywienie 3 posiłki dziennie, 1 wieczorek taneczny z kawą i ciastem, 1 grill.

 • Dodatkowo płatne:

  opłata klimatyczna płatna na miejscu, transport, ubezpieczenie NNW

Galeria

Jesteśmy członkiem

Nasze imprezy gwarantuje

Polak za granicą

Facebook